Vytvorte si súkromie pomocou zahmlievacej fólie

0 363

Otvorené kancelárske priestory nútia viacerých podnikateľov špekulovať, ako si vytvoriť súkromie v zdieľaných kanceláriách. Novinkou na trhu je inteligentná zahmlievacia fólia, ktorá sa prekvapivo využíva nielen v budovách s kanceláriami, ale aj v rodinných domoch, či bytoch.

Technológie neustále napredujú, čoho výsledkom je aj táto zahmlievacia fólia od SONTE Slovakia. Využíva sa nielen v kanceláriách, ale čoraz častejšie ju vyhľadávajú aj súkromné fyzické osoby.

Žiadna výmena okien

Inštalácia zahmlievacej fólie si nevyžaduje výmenu okien. Ak vlastníte kanceláriu so sklenenými priečkami a potrebujete si vytvoriť súkromie, nemusíte sa báť výmeny okien, sklenených priečok. Do určitej miery nahrádza táto zahmlievacia fólia modernú tieniacu techniku. Ak by ste si chceli nainštalovať trebárs rolety, budú si vyžadovať väčší zásah ako zahmlievacia fólia.

Ovládanie pomocou aplikácie

Ak si dáte nainštalovať cenovo dostupnú zahmlievaciu fóliu SONTE Film, máte možnosť ju ovládať pomocou aplikácie, ktorá je navyše zadarmo a nikdy za ňu nebudete musieť platiť. Jedným stlačením tlačítka môžete zatemniť priestor, v ktorom sa nachádzate. Farba filmu sa mení z netransparentnej na transparentnú, keď ním prechádza elektrickú prúd.

Ak chcete, aby vám napríklad o 17:00 večer, keď už nie ste v práci, svietilo slnko do kancelárie, nastavíte si, aby bol film transparentný o 17:00. Vy sami si určíte, kedy bude priestor zatemnený a kedy nie.

Na zahmlievacej fólii oceníte aj to, že nezachytáva prach ako tieniaca technika – žalúzie, závesy, rolety. Ak ste alergik, pracovať v priestore so zahmlievacou fóliou nebude pre vás životunebezpečné.

Vytvorte si súkromie pomocou zahlmlievacej fólie a zaobstarajte si ju nielen do firmy,ale aj k sebe domov.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.