Inovatívne vybavenie pre trampolínové parky. Trendy a tipy na rok 2024

0 245

Trampolínové parky sa tešia veľkej obľube a ich návštevnosť má v poslednom čase stále stúpajúcu tendenciu.

Skokanské arény sú populárne a stále inn medzi deťmi i dospelými, pretože ponúkajú množstvo fantastických atrakcií a možnosti skutočne nezabudnuteľných zážitkov.

Vybavenie detských ihrísk aj športové a herné zariadenie trampolínových parkov je nesmierne bohaté a pestré a v neposlednom rade neustále inovované a vylepšované.

Základný prvok aj srdce trampolínových parkov tvoria rozmanité trampolínové systémy, kde si môžu návštevníci vyskúšať svoje skokanské schopnosti. Tí odvážnejší si môžu skákanie okoreniť adrenalínom aj vďaka rôznym trikom a kaskadérskym kúskom.

Produkty trampolínových parkov sú, podobne ako doplnky na detské ihriská, vysoko kvalitné, moderné a sofistikované.

Moderné trampolínové parky

 Moderné trampolínové parky sú vybavené tými najkvalitnejšími doplnkami, ktoré oplývajú vysokou odolnosťou použitých materiálov i dlhodobou životnosťou.

Zariadenia sú zdravotne a ekologicky nezávadné a sú šetrné k životnému prostrediu. Taktiež spĺňajú bezpečnostné normy a predpisy a môžu byť schválené nezávislým skúšobným ústavom, ako je napríklad TÜV.

Skokanské arény a ďalšie úžasné atrakcie v rodinných zábavných centrách sú obrovským lákadlom pre nových návštevníkov a tí skalní sa tam s nadšením vracajú.

Veľký dôraz je kladený tiež na osobitý dizajn, tematiku a estetické prevedenie trampolínových parkov.

Trampolínové parky – inovatívne riešenia a koncepty

 Najmodernejšie vybavenie skákacích arén:

 

Prekážkové dráhy

 Parkúr alebo prekážková dráha je mimoriadne obľúbenou atrakciou moderných trampolínových parkov.  Neuveriteľne populárne sú aj jej upgradované formy.

 

Ninja parkúr

 Veľkou senzáciou pre návštevníkov trampolínových parkov je Ninja parkúr, prekážková dráha s meraním času a zbieraním skóre.

 Zdolávanie rozličných druhov prekážok cez systémy trampolín je priam návykové, nehovoriac o tom, že si tam deti aj dospelí môžu vyskúšať na vlastnej koži, aké je to byť ninja bojovníkom.

Hnacím motorom pre návštevníkov je tiež možnosť súperenia medzi sebou v čase.

 

Big Bounce parkúr

Vďaka rozličným typom prekážok, ktoré treba zdolať v parkúre Big Bounce, si deti aj dospelí môžu otestovať svoje pohybové zručnosti, obratnosť i fyzickú kondíciu. Nesmiernu zábavu prináša aj súťaženie s ostatnými športovcami o najlepšie skóre.

Dalo by sa povedať, že parkúr Big Bounce je v podstate ninja parkúr vybavený profesionálnymi trampolínami a skákacími prvkami. Je ozvláštnený tým, že herný systém ukladá skóre návštevníkov, ktorí sa snažia dosiahnuť v pretekoch čo najlepší čas.

 

Valo jump

 Obľúbená atrakcia Valo Jump poskytuje jedinečný pôžitok z hry, ktorá kombinuje skákanie na trampolíne s interaktívnym priestorom digitálneho herného sveta.

Zaujímavým a obohacujúcim prvkom hry je to, že návštevníci môžu svoje skokanské umenie zdieľať aj na sociálnych sieťach.

 

Skokanská veža

 Skokanská veža je medzi deťmi veľmi populárna a vďaka mäkkým airbagom sú zabezpečené bezpečné a hladké pristátia.

Pridanú hodnotu pri skákaní dávajú penové jamy a skokanské bazény, do ktorých sa vždy príjemne pristáva.

 

Rozvoj a modernizácia trampolínových parkov

 Modernizácia rodinných zábavných centier a trampolínových parkov je nepretržitým procesom, vedúcim k novým poznatkom, vylepšeným konceptom a inovatívnym riešeniam.

Trendy vo vývoji trampolínových parkov držia krok s rýchlo sa meniacimi požiadavkami doby.

Projekt výstavba detského ihriska začína skvelým nápadom, predstavou, ktorá sa zrodila v mysli.

A môže sa zhmotniť a zrealizovať podľa vašich predstáv, tým najmodernejším spôsobom.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.