Vyhnite sa vianočným nákupom, ktoré robíte pod stresom

0 397

Keď príde zima, svet vonku pôsobí zrazu pochmúrnejšie a smutnejšie. Náladu a domácnosť si ale môžete vylepšiť zimnými dekoráciami, čo sa samozrejme netýka iba obdobia Vianoc. Ponuka je ale široká a my si nevieme z tohto množstva často vybrať, pretože nemáme dostatočný prehľad. Nehovoriac o cenách, ktoré sú v jednotlivých obchodných reťazcoch rozdielne. Ak si chcete alebo potrebujete doma vytvoriť tú správnu atmosféru na blížiace sa sviatky, dopriať niečo iné a nové s tým, že pritom ušetríte, vyskúšajte hľadať inšpiráciu v letákoch.

Naplánujte si svoje Vianoce

Obchody sa na príchod Vianoc pripravujú prakticky od jesene. Základom každej Vianočnej výzdoby je samozrejme vianočný stromček. Niekto má rád bohato vyzdobený a inému sa viac páči jednoduchosť. Málokto si ale dokáže tento čas a všetky ozdoby predstaviť bez trblietavej výzdoby, ktorú umocní krása svetiel.

Svetelné reťaze môžu mať farebné aj biele svetlo a rôzne formy svietenia. Rozžiariť môžete vďaka nim aj exteriér, teda stromy pred domom alebo na balkóne či terase. V tomto prípade ale dajte pozor, aby bolo osvetlenie určené na použitie v exteriéri. Kúpiť sa dá bežne v obchode či supermarkete a jeho pestrou ponukou a širokým výberom vás určite prekvapí aj leták Tedi.

Šetrite s prehľadom

Vybrať si samozrejme máte z čoho aj pokiaľ ide o ozdoby na stromček. Ak máte radi klasiku, skúste si upečené vianočné medovníky zavesiť na stromček. Ak ich chcete zjesť, použite overený recept, akurát do medovníčkov urobte dierku, aby sa dali zavesiť. Pokiaľ nemáte formičky, opäť si ich môžete vybrať v tomto letáku.

Vianočné gule nesmú chýbať na žiadnom stromčeku, a preto by ste si ich mali zaobstarať priamo a spolu so svetielkami. Ak neviete, ktoré, s prehľadom v letáku si ušetríte čas aj svoje peniaze.

Zimné dekorácie majú svoje čaro

V období adventu sa vo väčšine domácností objaví veniec so 4 sviečkami. Aj túto klasickú dekoráciu si môžete vyrobiť sami. Základ na veniec môžete zohnať v hobby alebo supermarketoch. Či si ho vyzdobíte čečinou, prútím alebo čímkoľvek iným, závisí na vašej kreativite. Široké možnosti dekorácie ponúka aj leták Kik.

Biela farba je často považovaná za fádnu, k tomuto obdobiu sa však skvele hodí a v ponuke týchto letákov sa o tom určite presvedčíte. Domov si potom jednoducho môžete zútulniť rôznymi spôsobmi. Dekoráciami z prírodných materiálov, ktoré môžete natrieť na bielo a vyzdobiť napríklad trblietkami.

Formy na pečenie vianočných cukroviniek, vankúše, obliečky či hrejivé deky, to všetko vám v tomto období doma nebude chýbať, pretože viete v ktorých letákoch máte hľadať.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.