Užitočné informácie o fotopascách, ktoré by ste zaručene nemali prehliadnuť

0 530

Po zatúlaní sa na súkromný pozemok by vás ani len nenapadlo, že vás môže niekto nasnímať. Neznamená to, že niekto sa schováva v kríkoch a kameruje vás. Existujú prístroje, ktoré dokážu zachytiť nepovolané osoby na súkromnom pozemku bez fyzickej prítomnosti majiteľa. Ešte ste o takýchto prístrojoch nepočuli? Ak nie, tak vám o nich povieme. Povieme si niečo viac o spoľahlivých fotopascách, ktoré vás dokážu upozorniť na prítomnosť nepovolanej osoby.

Čo je to fotopasca a na čo sa používa?

Využitie fotopasce je naozaj široké. Okrem toho, že vám pomôže vytvoriť si prehľad o prítomnosti nepovolaných osôb, môže zaznamenať aj pohyb zveri na vašom pozemku, respektíve vo vašom revíre. Fotopasca je maskovaný fotoaparát s ďalekým dosahom, ktorý vám vytvorí vynikajúce zábery. O kvalitu sa nebojte. Tento maskovaný fotoaparát vám dokáže poskytnúť v hocijakom čase aktuálny pohľad na váš revír/ pozemok. Pravidelné informovanie o aktuálnom stave prebieha prostredníctvom MMS alebo emailu. Ak chcete mať prehľad o svojom majetku, zaobstarajte si výkonnú fotopascu.

Okrem monitorovania pozemku sa využíva aj na:

  • zefektívnenie lovu,
  • odhaľovanie pytliakov,
  • sčítavanie zveri,
  • monitorovanie chránených hniezd.

Najväčšie výhody fotopascí

Za azda najväčšie výhody fotopascí považujeme neviditeľný blesk, nenápadný vzhľad a dostatočný dosah.

Neviditeľný blesk

Fotopasce majú v sebe zabudovaný blesk, ktorý je neviditeľný pre cudzie osoby a pre zver. Zver, ktorá má dobre vyvinuté zmysly, ani len nespozoruje, že ju inteligentná fotopasca monitoruje. Fotopasca plní svoj účel, a to byť nenápadná. Neviditeľný blesk pracuje aj za nepriaznivého počasia na 100%. Znížená viditeľnosť a tma mu nerobia vôbec problém. Čo je pre ľudí voľným okom neviditeľné, blesk na fotopasci to zachytí.

Nenápadný vzhľad

Fotopasce sú vyrábané v maskovanom vzhľade. Voľným okom sú prakticky neviditeľné a dokonale splývajú s prostredím. Plnia si svoj účel – monitorujú prostredie. Ďalší veľký plus fotopascí, ktorý sa nedá prehliadnuť!

Dostatočný dosah

Dostatočný dosah dodáva fotopascám väčšiu dôveryhodnosť ako iné kamery. Dobré fotopasce, ktoré disponujú veľkou kvalitou, dokážu monitorovať pohyb až do vzdialenosti cca 20 metrov. Neuveriteľné! V zornom uhle až do 150 stupňov. Je dôležité, aby ste si vybrali len tie najlepšie fotopasce, ktoré vás nezradia.

Najlepším predajcom fotopascí v roku 2015 boli efotopasce.sk. Ak by ste mali záujem o fotopascu, neváhajte si vyberať práve zo stránky efotopasce.sk.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.