Tlač nálepiek – ako si ich objednať online?

0 469

Nálepky sa dajú v podnikaní využiť rôzne. Môžu byť efektívnym nástrojom rozširujúcim povedomie o vašej značke, praktická pomôcka pri označovaní vašich výrobkov, dokážu tiež slúžiť ako netradičná vizitka alebo prostriedok na zdieľanie informácií a propagáciu vašej firmy. Populárnou možnosťou je balenie nálepiek do balíčkov pre zamestnancov alebo k objednávkam. Ozdobnými nálepkami v duchu vášho firemného dizajnu si dokonca môžete oblepiť výklad, vozík, auto, reklamný stojan… Je len na vás, aké využitie im objavíte.

Ak chcete mať prvotriedne nálepky, čo budú dokonale plniť svoj účel, spoľahlivo držať na povrchu a žiariť krásnymi farbami, máme pre vás tipy, na čo sa zamerať, aby ste ich bez problémov objednali cez internet a už onedlho ich mohli využívať ako šikovný marketingový nástroj.

Aké druhy nálepiek si môžete nechať spraviť?

Možno by sa vám hodili reklamné nálepky s originálnou potlačou, vašim logom alebo vtipným motívom, ktoré by ste zákazníkom rozdávali napríklad k nákupu. Ľudia ich lepia na notebooky a ďalšie predmety, čím automaticky zvyšujú dosah vašej značky. Takisto vy nimi môžete označovať zásielky, aby každý vedel okamžite identifikovať, že objednávka je od vás. Dizajn a tvar nálepky je čisto vo vašej réžii, takže sa neobmedzujte a snažte sa byť originálni. Vyniknúť pred konkurenciou je vždy dobrý nápad!

Ďalšou možnosťou sú farebné nálepky bez potlače vyrezané na tvary, aké potrebujete. Písmená, nápisy, logo, ozdobné ornamenty, značky na označovanie produktov nie je problém vytvoriť a vyrezať z plotrovej fólie presne podľa vašich požiadaviek.

Nech už dáte prednosť ktorémukoľvek druhu nálepiek, je dobré, keď nie ste ničím limitovaní: množstvom minimálnej objednávky, ani technológiami.

Kam sa teda obrátiť, ak chcete vlastné nálepky?

Objednať si nálepky online nie je vôbec zložité. V prípade, že ste sa rozhodli pre nálepky s jedinečnou potlačou, budete potrebovať grafické podklady. Tie si môžete pripraviť aj sami podľa pokynov na stránke justprint.sk, alebo využiť služby profesionálneho grafika, ktorý sa o všetko postará za vás a vy si nemusíte robiť starosti, či ste všetko prichystali tak, ako je pre tlač potrebné.

Potom si už stačí vybrať, či majú byť nálepky vytlačené na lesklej alebo matnej fólii a či si ich prajete zalaminovať. Nálepky sa na monometrickej fólii buď vyrežú alebo pripravia tak, aby zostali iba konečné tvary, ktoré ľahko a rýchlo aplikujete na zvolený povrch.

Nálepky z farebnej samolepiacej plotrovej fólie vám v justprint.sk presne narežú do akéhokoľvek tvaru. Vy si vyberiete len niektorý z formátov fólie a farbu fólie, elegantnú matnú či neprehliadnuteľnú lesklú a takisto môžu byť pripravené vyrezaním na obrys alebo na fólii budú iba konečné vzory.

Na perfektnú a bezproblémovú tlač nálepiek sa u profesionálov v justprint.sk môžete spoľahnúť. Moderné technológie tlače, odolné, kvalitné nálepky a rýchle vybavenie vašej objednávky zaručia vašu spokojnosť. Neváhajte a objednajte si svoje nálepky ešte dnes.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.