Tipy, ktoré osviežia váš interiér

0 417

Módne trendy sú prchavejšie ako ranná rosa. Platí to však aj o trendoch, ktoré vládnu našim interiérom. Orientujete sa v tom, čo v bývaní je a čo nie je in? Veríme, že nasledujúci článok rozšíri vaše obzory a prinesie nový pohľad na vec. Veď o tom to celé je.

Sedačky

Po náročnom dni v práci je pre mnohých tým najlepším relaxom pohovieť si s dobrou knižkou. A kvalitná sedacia súprava je prvým predpokladom k tomu, aby ste sa mohli pohodlne natiahnuť. Sedacie súpravy, najmä tie kožené, patria medzi dominanty každého interiéru. Populárne sú najmä sedačky v tvare „U“, takže ak máte dostatok priestoru, voľte práve tie.

Sedacia súprava
Sedacia súprava

Ako riešiť nábytok

Interiér bez nábytku je ako telo bez duše. Aby ten váš nebol prázdny, ale vyplnený praktický a sviežo, vyberajte nábytok ktorý je dizajnovo čistý a nie zbytočne prezdobený. Jednoduchosť a elegancia sú dominantnými momentami v interiéroch dneška. Veď nábytok má slúžiť vám a nie vy jemu.

Obývacie steny

Moderné obývacie steny zapasujú každému. Trend z minulých rokov, ktorým dominovali masívne a ťažké monolity, je našťastie dávno preč. Dnes sú v kurze najmä ľahké a esteticky vyvážené obývacie steny, do ktorých možno nenapasujete tony porcelánu, no svoj účel splnia dokonale. Optická čistota je to, čo na stenách do obývačky sledujte.

Skrine

Márna sláva, ľudstvo za posledné desaťročia predsa len spravilo istý pokrok. V nábytkárskom priemysle rozhodne. Aj také šatníkové skrine dnes nie sú len kusom nábytku, ale plnohodnotným doplnkom vášho bývania. Trendové sú predovšetkým rôzne kombinácie dreva so sklom či kovom.

Šatníková skriňa
Šatníková skriňa

Doplnky

Aktívny človek trávi doma len nevyhnutné množstvo času, preto aj bytové doplnky rieši s ohľadom na tento fakt. Takže žiadne veľké veci a sošky, na ktoré by sadal prach. Obrazy sú skôr to, čo dnes dokáže presvedčiť. Aby vaša sedacia súprava a celkový look interiéru nepôsobili všedne, oživte ho pekným obrazom. Investícia sa vám vráti v príjemnejšom výraze priestoru.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.