Bývanie v Starom Meste, ktorá má šmrnc

0 445

Riešenie bytovej otázky je jedným z hlavných momentov, ktorým sa zaoberajú mladé rodiny. A nie len ony. Zohnať adekvátne bývanie je problémom v akomkoľvek kúte Slovensko, hlavné mesto nevynímajúc. Aj keď, svetielka nádeje sa nájdu všade.

Tým bratislavským je projekt spoločnosti Finep. Jedná sa o 23 podlažnú stavbu, ponúkajúcu apartmány, byty aj štúdiá. K dispozícii sú jednotky 1+kk až 4+kk s výmerami až do 125m2, vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou. Byty na predaj Bratislava nie vždy ponúka s takýmito parametrami. Projekt s názvom Premiére zohľadňuje požiadavky na bývanie 21.storočia. Investícia do takejto nehnuteľnosti sa určite oplatí.

Parkovacie priestory aj extenzívna zeleň na druhom poschodí

Aby bolo riešenie bývania atraktívne, musí zahŕňať viacero vecí v jednom. Projekt Premiére a jeho nové byty v Bratislave to spĺňa do bodky. Nedostatok zelene na ulici je vyriešený výsadbou extenzívnej zelene na druhom nadzemnom podlaží. V parteri ulice sa zase nachádzajú priestory pre obchody a kancelárie a v troch podzemných podlažiach umiestnené parkovacie miesta potešia všetkých šoférov a motoristov. A keďže Finep ide s dobou, súčasťou garáží sú aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Ak ale vsádzate na dopravu MHD, nemusíte zúfať. Vďaka lokalite je vyriešená aj napojenosť na mestskú hromadnú dopravu.

Nová šanca na Šancovej

Lokalizácia projektu je skutočne symbolická. Kde inde by ste hľadali novú šancu ak nie na Šancovej ulici, kde sa nachádza komplex Premiére? Bratislavské Staré Mesto je vyhľadávané turistami aj „domácimi“ a bývať na takejto adrese, to sa skutočne nepošťastí každému. Okrem skvelej adresy získate aj bývanie s perfektným panoramatickým výhľadom na mesto, v ktorom sa písali dejiny. Stačí klik na www.finep.sk a razom ste v centre diania.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.