S uzamykateľným boxom bude cesta a skladovanie vašej zásielky bezpečná

0 1 358

Možno sa sťahujete alebo hľadáte vhodný prepravný materiál, s ktorým sa požadovaný produkt alebo tovar dostane k cieľovému zákazníkovi bez poškodenia, v pôvodnej kvalite, tvare a so všetkými inými dôležitými vlastnosťami. Veľmi jednoduchým riešením sú klasické kartónové krabice, ktoré sú však labilné a často len jednorazové riešenie. Alternatívou s dobrými výsledkami môžu byť plastové uzamykateľné boxy.

Vysoko kvalitné boxy z ľahkého, pevného a netoxického plastu

Vieme, že pohyb a preprava tovaru nie sú jednoduché. Dôvodov na pochybnosti a otázky sa vždy nájde dosť. Preto je okrem spôsobu vhodnej prepravy, dôležité vyhľadať aj správny obalový materiál, v ktorom bude vaša zásielka v bezpečí.

Klasický kartón je možno ekologický, no funguje iba ako jednorazové riešenie, takže v rámci zabezpečenia plynulého chodu vašej spoločnosti sa bude tento typ materiálu javiť ako nevhodný a nákladný.

Aby to bolo všetko možné vyriešiť bez rizika poškodenia konkrétnej veci, je dobré použiť špeciálny plastový uzamykateľný box s vekom.

Pomocou týchto moderných plastových nádob určených na prepravu a skladovanie tovaru ušetríte až 40 % pracovného času prepravcov a máte istotu, že sa ku konečnému zákazníkovi dostane všetko tak ako má.

Boxy s vysokou životnosťou ako správny ťah

Tieto špeciálne nádoby sú vyrobené z odolného a netoxického plastu, ktorý zaisťuje dokonalú ochranu prepravovaného alebo skladovaného tovaru. Šetria priestor a na rozdiel od klasických lepenkových škatúľ sa pri pohybe a manipulácií neohýbajú a ani nedeformujú. To však nie je všetko.

Dokonale chránia

Všetky vaše dokumenty alebo iný tovar, ktorý sa rozhodnete pomocou uzamykateľného boxu skladovať alebo prepraviť, sú vďaka špeciálnemu veku s klipmi a dodatočnej možnosti použitia bezpečnostnej plomby v maximálnom bezpečí.

Špeciálny plast je navyše vysoko odolný voči poveternostným podmienkam a dokáže zvládať teploty od – 20 do +40 °C, čo oceníte v akomkoľvek ročnom období a podmienkach, ktorými disponujete, prípadne sa s nimi určite stretnete, pretože počasie dnes ovplyvňuje fungovanie akéhokoľvek segmentu.

Jednoducho sa s nimi manipuluje

Neforemné kartónové krabice sú nielen labilné ale aj náročné na manipuláciu, o čom ste sa pri práci s ťažkým tovarom zrejme už neraz presvedčili. Plastové boxy sú vybavené miestom pre uchytenie a uľahčenie prepravy alebo nakladania, čo pri manipulácii s väčším množstvom skladových zásob určite oceníte.

Sú za najlepšiu cenu

Napriek ich vysokej kvalite a odolnosti, sú tieto uzamykateľné boxy cenovo dostupné a v mnohých prípadoch oveľa výhodnejšie ako klasický kartón, ktorý nič nevydrží. Navyše ide o rentabilné riešenie s vysokou nosnosťou niekoľkých kilogramov, vďaka čomu nehrá dôležitú rolu ani hmotnosť tovaru.

Šetria váš čas

Boxy s plastovým vekom a špeciálnom prevedením využijete na akýkoľvek druh prepravy tovaru a jeho manipuláciu a skladovanie. Všetko ostane v uzavretej nádobe vo svojom pôvodnom stave. Nehrozí ani deformácia a poškodenie, pretože všetko chráni pevný netoxický plast.

Vďaka kompaktným tvarom sa s nimi ľahko manipuluje a všetko skladuje k vašej maximálnej spokojnosti, čo je to najlepšie riešenie pre každú jednu spoločnosť, ktorá si váži svoj čas a peniaze.

S takto odolnými plastovými krabicami si môžete byť istí aj tým, že ich spodná časť sa nezlomí a počas jazdy, prepravy a manipulácie bude všetko v poriadku.

Nesmiete zabudnúť ani na fakt, že nejde o jednorazové prvky, vďaka čomu využijete tieto pevné plastové uzamykateľné boxy zas a znova. To znamená, že vám neostáva už nič iné, len sa presvedčiť, ako jednoduché to vo vašom biznise s uzamykateľným boxom od Scholler Allibert môže byť.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.