Leto prichádza

0 757

Milé žienky, vaša nočná mora prichádza. Nastal čas dať sa dokopy, resp. zlepšiť si svoju postavičku do plaviek. Ponúkame vám niekoľko typov, ako čo najefektívnejšie zhodiť prebytočné kilá a vyformovať si sexy postavičku.

Základom každého chudnutia je znížiť príjem a zvýšiť fyzickú aktivitu. Určite vám neradíme držať drastické diéty. Niekedy stačí obmedziť čipsy a sladkosti. Určite by ste si mali dať pozor na to čo jete. Žiadne hamburgery, bagety a hranolky. Odporúčame vám kuracie mäsko a ako prílohu varenú zeleninku.

Viac pohybu

Svoje telo musíte udržiavať tak, aby sa zbavilo prebytočných tukov. Najlepším spôsobom na spálenie tukov je kardio. Pod týmto slovom si predstavte najmä beh. Keďže vonku je ešte sviežo, tak určite by ste mali siahnuť po bežeckom páse, ktorý vám nasimuluje aj beh do kopca.

Sexy zadok

Výzor vášho pozadia je veľmi dôležitý. Chlapi si na ženách všímajú najmä ich pozadia. V plavkách toho veľa neskryjete a preto je dôležité posilňovať sedacie svaly čo v najväčšej miere. Drepy sú ideálnym spôsobom na tvarovanie zadnice. Avšak nezabúdajme na boky a vnútorné stehná. Tie si zlepšíme pomocou posilňovača stehien, ktorý vytvára odpor a formuje a napína aj vnútorné svaly.

Keď aplikujete aspoň z časti naše rady, tak do leta sa vaša celulitída na zadočku zmenší a vaše telo bude vyzerať oveľa krajšie.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.