Pripravujte si všetky nápoje doma v kuchyni

0 746

Aj vy by ste si chceli v pohodlí domova pripraviť obľúbenú jahodovú šťavu či karamelové cappuccino? Presne k tomu vám poslúži mixér, resp. odšťavovač a nepochybne i kávovar, ktorý sa postupom času stáva súčasťou moderných domácnosti! A viete vôbec, aké priaznivé účinky má pre nás trebárs taká čerstvá šťava z ovocia?

Mixujte!

Ak milujete smoothie bohaté na vlákninu, vitamíny a všetky potrebné živiny, k tomu vám poslúži mixér, ktorý udržiava v nápoji dôležité minerály a látky určené ku správnemu fungovaniu nášho organizmu. Vďaka ním pracuje náš tráviaci systém bezproblémovo, pričom ovocné i zeleninové smoothie dopomáhajú k spracovaniu krvného cukru, a to prakticky okamžite po vypití. Okrem toho nás dokáže tento nápoj perfektne zasýtiť, veď nie nadarmo je skvelým spaľovačom tukov!

Čerstvá šťava ako zdroj energie

Tým, že šťava neobsahuje vlákninu trebárs zo šupiek z ovocia, ovocný cukor sa rýchlo vstrebáva do krvi a dodáva nášmu telu rýchly zdroj energie, ktorý oceníme trebárs za skorého rána. Odšťavovače sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú čistú šťavu z ovocia i zeleniny, a to prakticky behom pár sekúnd! Šťava je ideálna pre detoxikáciu, a teda vyčistenie organizmu od škodlivín, a keďže nezaťažuje tráviaci systém, môžu si ju dovoliť i ľudia s citlivejším tráviacim traktom.

Lahodná kávička na spríjemnenie rána

Dokážete si predstaviť deň bez vašej obľúbenej kávy? Ani my nie! K tomu, aby ste si behom pár sekúnd pripravili lahodné orieškové cappuccino či milované presso už dávno nepotrebujete chodiť do kaviarne! Poslúži vám predsa výkonný kávovar, ktorý je natoľko inteligentný, že pripraví kávu presne podľa vašej chuti! Mlieko či cukor? Ba dokonca oboje? Je len na vás, či dáte prednosť kapsulovému alebo pákovému kávovaru, no v konečnom dôsledku vám oba z nich pripravia výbornú kávu, a to v pohodlí vášho domova!

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.