Prečo patria Ajax čistiace prostriedky k špičke a trhu?

0 393

Éra domácností s kobercami od kraja po kraj i malými oknami je už chvalabohu dávno za nami. Dnešné domácnosti pôsobia čisto i vzdušne. Na jednej strane gazdinky udržia poriadok a čistotu rýchlo. Na strane druhej všetky nečistoty rýchlo vidieť, napríklad prach nezapadne niekde v koberci, ale sa pekne váľa na podlahe, i veľké okná pútajú väčšiu pozornosť. Na udržanie poriadku máte k dispozícii čistiace prostriedky, ktorých sortiment je taký veľký, že gazdinky musia riešiť výber toho správneho.

Aj naše mamy vedeli oceniť značku Ajax

Vráťme sa však o niekoľko rokov dozadu. Tie skôr narodené gazdinky mi určite dajú za pravdu, že v minulosti, v časoch socializmu, bol v obchodoch v celom regáli rovnaký druh čistiaceho prostriedku na umývanie riadu alebo rovnaký čistič na okná. Možno si poviete, že gazdinkám odpadla dilema, ktorý si vybrať. Lenže často boli tieto čistiace prostriedky nekvalitné.

Niektoré ženy v domácnosti sa však vynašli a chodili nakupovať kvalitné čistiace prostriedky zo zahraničia do veľmi známeho obchodu Tuzex. Predával sa tam najmä západný tovar a to taký, ktorý ste v bežných obchodoch nenašli. Naša mama zháňala bony, ktorými sa v tomto obchode platilo u známych, ktorí ich získavali pri povinnej výmene za valuty. A hádajte aký čistiaci prostriedok mama kupovala? Samozrejme čistiaci prostriedok značky Ajax, ktorý vyčistil všetko rýchlo a perfektne. Týmto čistiacim prostriedkom zásobovala aj svoje kamarátky a susedy. Samozrejme ho používa dodnes, avšak dostane sa k nemu ľahšou cestou ako v minulosti.

Sortiment Ajax je široký

Spoločnosť Colgate-Palmolive pod značkou Ajax má dlhodobú tradíciu a prináša množstvo vhodných produktov na čistenie domácnosti už dlhé roky. V ich ponuke nájdeme rôzne čistiace prostriedky, napríklad Ajax na podlahu, Ajax čistiaci prostriedok univerzálny, Ajax na okná, či praktický Ajax gél.

Prostriedky Ajax sú účinné

Čistiace prostriedky Ajax sú účinné a efektívne. Pri ich používaní netreba zabúdať na správny pomer riedenia, ktorý je uvedený na každom obale. Vyčistia všetky druhy špiny v domácnosti, a to bez drhnutia a oplachovania. Nevytvárajú žiadne šmuhy a nezanechávajú zvyšky, čo ocení každá gazdinka pri umývaní väčšej podlahovej plochy. Na väčšie plochy sa používajú zriedené a pri odolných škvrnách im môžete použiť neriedené, kedy sú viac účinné. Ajax na podlahy sú čistiace prostriedky, ktoré obsahujú prírodné éterické oleje a tak vytvoria jedinečnú voňavú atmosféru v každej domácnosti.

Máte v domácnosti špinu, s ktorou si neporadí bežný čistiaci prostriedok? Určite vám pomôže Ajax gél max power, ktorý môžete použiť priamo na špinu, a to aj neriedený. Vtedy má silný účinok a je vhodný na všetky povrchy. Ajax čistiace prostriedky nielenže účinne odstraňujú špinu, ale prinášajú do domácnosti príjemnú sviežosť a vôňu až na niekoľko hodín, čo privítajú mnohé gazdinky.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.