Použite svetielka do vášho svadobného foto kútika

0 850

Svadba sa zvyčajne začína plánovať aj rok vopred. Každá svadba je jedinečná a má vlastné čaro. Týždne príprav konečne vyvrcholili a nastal veľký, túžobne očakávaný deň. Deň svadby. Hoci si mladomanželia chcú svadbu čo najviac vychutnať, častokrát prejde rýchlejšie než si myslia. Len teraz stáli pri oltári a zrazu je po polnoci. Spomienky na svadbu sú už len v hlave alebo na fotkách. Sú to práve fotky, ktoré vám kedykoľvek pripomenú, aká vaša svadba bola.

Väčšina ľudí si na svadbu volá fotografov, ktorí už majú nejakú skúsenosť so svadobným fotením, a preto sa ľudia neobávajú, že by fotky mohli byť zlé. Vy však môžete fotografovi pomôcť. Ako? Kúpite si alebo požičiate svetielka na svadbu!

Prečo by ste si mali zohnať?

  • Skvelé fotky

Ak máte pripravený foto kútik pre hostí, potom ho určite vyzdobte svetielkami. Svetielka budú na fotkách vyzerať originálne a dobre. Vďaka nim bude mať zároveň fotograf dosť svetla na to, aby spravil kvalitné fotografie. Môžete si zvoliť obyčajné svetielka alebo svetielka v rôznych tvaroch. Určite sa nevylučujú ani svietiace písmenká, pri ktorých môžu vzniknúť veľmi zaujímavé fotky.

  • Jedinečná atmosféra

Svetielka rozmiestnite nielen okolo foto kútika, ale aj na iné miesta. Môžete ich dať ako výzdobu do sály. Nemusíte tak byť vždy zasvietené hlavné stropné svetlo, niekedy môžu svietiť len svetielka. Docielite tak veľmi romantickú až intímnu atmosféru. Svetielka sa určite hodia aj von, najmä ak je vonku pre hostí pripravené nejaké posedenie.

Ak stále zvažujete, či sa oplatí zohnať si svetielka na svadbu, ubezpečujeme vás, že určite áno. Ak si myslíte, že si nemôžete dovoliť nákup niekoľkých desiatok svetielok, môžete využiť požičovňu svetielok a ušetriť tak nejaké peniaze, ktoré môžete následne využiť na niečo iné.

Príjemnú svadbu plnú svetielok!

Zdroj obrázku: LilacHome / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.