Plastové debny s vekom od Schoeller Allibert

0 743

Ochrana a bezpečnosť prepravovaného tovaru patrí medzi priority každej výroby. Ak je cesta ku konečnému spotrebiteľovi veľmi dlhá, môžu si produkty na prepravu vyžadovať isté špecifiká, aby si zachovali požadované vlastnosti.

Preto je pri voľbe vhodného prepravného obalu potrebné myslieť na to, ako tovar ochrániť. Presne na tieto účely je vhodné zvoliť plastové debny a kontajnery s vekom, prípadne uvažovať o uzamykateľnom riešení.

Plastová debna s vekom slúži ako ochrana tovaru pred kontamináciou, nechceným znečistením či pachom vznikajúcim pri manipulácii vo výrobe, uskladnení a prevoze.

Aké sú teda výhody plastových prepraviek s vekom?

· bezpečné, hygienické

· nenáročné na údržbu

· pevné, vyrobené z kvalitného plastu ako je polyetylén a polypropylén

· kompatibilné s plastovými paletami

· variabilné: stohovateľné, skladacie, zasúvacie

· recyklovateľné, opakovane použiteľné

Poďme si teda predstaviť najpredávanejšie prepravné boxy, ktoré by vás mohli zaujať:

Plastový kontajner Magnum Optimum

Tento skladací paletový kontajner je navrhnutý tak, aby zvládol prepraviť náklad s hmotnosťou až 750 kg. Magnum Optimum v tejto kategórii nemá na trhu konkurenciu a preto je najpredávanejším produktom z ponuky spoločnosti Schoeller Allibert. Je vyrobený z odolného plastového materiálu v rôznych rozmeroch (1200×1000, 1200×800) a veľkostiach. Okrem možnosti doplniť jednotlivé prepravky vekom, je možné zakúpiť aj paletové veko, ktoré poskytne celej jednotke maximálnu ochranu pri transporte.

Univerzálna prepravka Euroclick

Tento pomocník do skladu aj do výroby je špeciálne vyvinutý práve firmou Schoeller Allibert. Jeho najväčšou prednosťou je variabilita vnútorného objemu, ktorú zabezpečuje nadstavec clickbooster, vďaka ktorému je možné zvyšovať alebo znižovať veľkosť vnútorného priestoru. Tieto nadstavce je možné vyrábať v rôznych farebných variantoch, čo predstavuje skvelý spôsob ako odlíšiť účel a funkciu euro prepraviek. Samozrejmosťou je taktiež kvalitné spracovanie, veľmi ľahká hmotnosť, vysoká nosnosť a jednoduchá údržba.

Oba výrobky vyhrali prestížne české ocenenie Obal Roka a svetovú súťaž WorldStar Packaging Award.

Tak neváhajte a doprajte si vysokú kvalitu a spoľahlivosť!

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte spoločnosť Schoeller Allibert telefonicky alebo e-mailom na info.czechrepublic@schoellerallibert.com. Viac informácií o skladových a prepravných riešeniach nájdete na webovej stránke www.schoellerallibert.com/sk

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.