Moderný vzhľad kúpeľne: Ako to dosiahnuť?

0 919

Každý z nás túži po modernej kúpeľne s tým najluxusnejším vybavením. To, aké vybavenie máme v kúpeľni, však dokážeme ovplyvniť nielen výberom materiálu, ale aj správne zvolenou starostlivosťou. Ako dosiahnuť moderný vzhľad kúpeľne?

Vymeňte vaňovú zástenu

Ak máte v kúpeľni vaňu s vaňovou zástenou, pravdepodobne už táto vaňová zástena nevyzerá ako nová. Tvrdá voda spôsobí vznik kameňa, v tesneniach vaňových zásten sa zase môže objaviť pleseň. Nová vaňová zástena zabezpečí, že vaša kúpeľňa bude vyzerať ako nová, a to len po výmene tejto dôležitej súčasti vane. Vaňové zásteny slúžia ako ochrana pred zaprskaním dlažby a nábytku v kúpeľni pri sprchovaní sa vo vani.

Investujte do bielych lesklých závesných skriniek pod umývadlo

Murované police pri umývadle a rohové police pri vani vám síce poskytnú úložný priestor na kozmetiku, nebude však postačujúci. Moderný vzhľad kúpeľne môžete dosiahnuť, ak starý kúpeľňový nábytok nahradíte modernými bielymi lesklými závesnými skrinkami pod umývadlo. Závesné skrinky opticky zväčšia kúpeľňu, poskytnú úložný priestor na hygienické pomôcky a všetku drogériu a hlavne krásne zmodernizujú a presvetlia dávnejšie zariadenú kúpeľňu.

Ak namiesto vane máte v kúpeľni luxusné sprchové kúty, v kombinácii s nimi tento nábytok parádne vynikne.

Uteráky a osušky laďte k obkladom

Ak chcete moderný vzhľad kúpeľne, odporúčame vám uteráky a osušky ladiť k obkladom. Nepohrdnite neutrálnymi prírodnými farbami – béžovou, sivou, smotanovou, slonovinovou, sivou s nádychom do ružova alebo hnedou.

Moderný vzhľad kúpeľne dosiahnete, ak budete pravidelne meniť kúpeľňové predložky, kúpite si praktický kôš na špinavé prádlo, zainvestujete do výkonnej práčky a sušičky a hlavne zameriate sa na obklad a dlažbu v neutrálnych prírodných farbách.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.