Dajte vášmu bytu nový nádych

0 378

Modernizácii interiérových priestorov sa po čase nevyhneme. Niektorí ľudia zvyknú spolupracovať s bytovými architektmi, niektorí sa zase modernizácii venujú sami. Interiérové trendy sa menia a vzhľadom na financie nie je možné sa im neustále prispôsobovať. Pri modernizácii sa treba riadiť hlavne tým, čo sa nám páči a zároveň nesmieme zabúdať na vytváranie kombinácii nábytku a dekorácií, ktoré budú k sebe navzájom ladiť.

Dajte vášmu bytu nový nádych. Poradíme vám, ako na to.

Nové záclony a závesy

Keďže sa dni začínajú výrazne skracovať a noci predlžovať, chceme si interiér dizajnovať tak, aby dizajn všetkých izieb zodpovedal aktuálnemu ročnému obdobiu. Keďže sa bude pomerne skoro stmievať, automaticky tak začneme viac svietiť a začne sa aj skôr svietiť v uliciach.

Aby vás verejné osvetlenie neotravovalo pri pozeraní filmu, či čítaní kníh, dajte vášmu bytu nový nádych práve kúpou kvalitných záclon a závesov. V súčasnosti je v interiéroch preferovaný predovšetkým minimalistický škandinávsky dizajn, preto vám skôr odporúčame siahať po bielych záclonách s minimalistickými vzormi (poprípade bez vzorov) alebo po dlhých závesoch v neutrálnych farbách z ľanu alebo 100% bavlny.

K novým záclonám/závesom vám odporúčame dokúpiť aj nové garniže.

Steny ozdobte tapetami

V 20. storočí boli tapety veľmi obľúbeným dekoračným prvkom v domácnostiach. Za tie roky sa však technológia výroby tapiet výrazne zdokonalila a zmenili sa aj motívy (vzory) na tapetách. 

Ak vám steny prídu fádne, namiesto obrazov si kúpte nové tapety. Tie vám zaručene zmodernizujú hlavne detské izby, spálne a obývačky.

Nové koberce

Tlmia zvuk, hrejú naše nohy pri chôdzi a sú neodmysliteľnou interiérovou dekoráciou. Dlhovlasé, či krátkovlasé – koberce dokážu zmodernizovať a skrášliť akúkoľvek miestnosť v byte.

Ak chcete dať vášmu bytu nový nádych, staré ošúchané koberce, ktoré majú už roky slávy dávno za sebou, vymeňte za nové. V jedálni odporúčame krátkovlasé, v obývačke pod konferenčným stolíkom skôr dlhovlasé.

Ak plánujete modernizáciu bytu a chcete mu dať nový nádych, kúpte nové záclony, závesy, tapety alebo koberce. S firmou Diego všetko zvládnete pomerne rýchlo a ešte aj ušetríte.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.