Hand made dekorácie, ktoré si môžete kedykoľvek vyrobiť

0 669

Viacerí z nás vymýšľajú, ako stráviť voľné dni doma. Hľadáme zaujímavé inšpirácie na hry pre deti, hľadáme nové recepty, hľadáme nápady na skrášlenie záhradky, či interiéru.

Ak máte tvorivú chvíľku, poradíme vám pár dobrých nápadov na hand made dekorácie.

Hrnčeky s vlastnou potlačou

Ak by ste si chceli vytvoriť hrnčeky s vlastnou potlačou, dokážete to aj doma. Nové hrnčeky, ktorých si potlač vytvoríte sami, sú nielen peknými dekoráciami, ale aj praktickými vecami, ktoré v domácnosti aj reálne využijete.

Potlač hrnčekov si vytvoríte pomocou termotransferového lisu, ktorý si môžete kúpiť aj na internete. Nie je drahý a dokážete nim preniesť akýkoľvek motív na hrnčeky.

Sedačka z paliet

Chýba vám na záhrade alebo terase posedenie? Skúste nájsť staré palety, dôkladne ich očistiť, ošmirgľovať a natrieť ochranným náterom. Ak máte staré podsedáky, alebo záhradné podušky, ktoré sa nevyužívajú, položte ich na pripravené palety a vytvorte si tak príjemné posedenie. Takéto sedačky z paliet vás nebudú stáť takmer nič. Akurát tak, ak by ste si chceli kúpiť novú záhradnú podušku, či podsedáky.

Zaváraninové poháre pretvorte na vázy

Uvažujete nad tým, že by ste si kúpili novú vázu? Skúste si vázu vyrobiť. Ak ste si kúpili v obchode zaváraniny, použite zaváraninové poháre ako vázy. Takéto vázy oceníte na terase, balkóne, ale aj v interiéri. Na ozdobenie váz môžete použiť farby na sklo, poprípade špagáty, či jutové stuhy.

Ak budete chcieť robiť akékoľvek výrezy do materiálu, budete potrebovať rezací ploter. Do skla ale výrezy robiť nemôžete. Ak si ale budete chcieť ozdobiť sklenený pohár niečím z plastu, či z iného materiálu, môžete použiť rezací ploter.

Zdroj obrázka:

Autor: OnlyZoia / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.