Exteriérový lounge nábytok pre vašu reštauráciu

0 832

Ako pozdvihnúť vašu reštauráciu na ešte vyššiu úroveň? Využite všetky možnosti, ktoré vám priestor ponúka, a vydekorujte ho funkčným nábytkom a doplnkami. Nezabúdajte ani na priestor pred reštauráciou. Tam, kde je pohodlný exteriérový nábytok, je aj plno spokojných hostí. 

Nábytok na akúkoľvek terasu

Nie je reštaurácia ako reštaurácia. Sú také, ktoré zaujmú dobrým jedlom, no nemožno hovoriť o ich štýle, a potom sú tu tie, ktoré ich porážajú na plnej čiare. A to len preto, že stavili na každý detail. Pocity hostí totiž neovplyvňuje len chuť na jazyku, ale aj pohľad na reštauračné vybavenie. Vlastniť terasu je úžasný bonus, využite ho a zaobstarajte si pohodlný exteriérový nábytok. Menšie terasy si vystačia s pár stolíkmi a stoličkami, no tie väčšie si rozhodne pýtajú niečo špeciálne, čo priláka pozornosť všetkých z ulice. Kto nemá vlastnú terasu alebo balkón, rád si posedí na štýlovom lounge nábytku, na ktorom káva chutí tak skvelo ako doma v obývačke. No keďže je reč o terasovom nábytku, možno sa to hosťom zapáči ešte o štipku viac. Konzumovať jedlá a nápoje na čerstvom vzduchu nebaví len dospelých, ale aj malé deti, ktoré by sa jedla bežne možno ani nedotkli. Môžete umiestniť na prvý pohľad mohutný lounge nábytok aj na menšiu terasu? Prečo nie, rátajte však s tým, že si preto svoj obed vychutná na vašej terase o niečo menej ľudí naraz. Vždy si ale budete môcť povedať, že obsadenosť vášho exteriérového nábytku je maximálna, a o to vám predsa šlo.

Prečo je lounge nábytok taký obľúbený?

Lounge. Najskôr sa vám možno zapletie jazyk, no potom si zvyknete, rovnako ako si zvykli už tisícky reštaurácií na Slovensku. Terasový nábytok s kostrou z hliníka, aby sa zabránilo korózii a ľahko sa s ním manipulovalo, doplnený o pohodlné čalúnené matrace alebo aj ďalšie mäkké vankúše, predstavuje ideálny spôsob, ako sa zalíškať svojim zákazníkom a dať im jasne najavo, že si ich chcete rozmaznať. Na jar i v lete vynikne na exteriérových stolíkoch váza s čerstvými kvetmi, na jeseň romantické svietniky a deky prehodené cez kreslá či pohovky priam zlákajú na voňavú šálku čaju. Lounge nábytok je k dispozícii v mnohých farbách a materiáloch, stačí sa len trafiť do štýlu terasy. To, ako je ratan remeselne spracovaný, či je husto alebo riedko zapletený, či má exteriérový nábytok opierky pre ruky, alebo či je dokonca polohovateľný, sa podpíše pod celkový dojem z vašej letnej terasy. Pokiaľ ju máte zasklenú, môžete lounge nábytok naplno využívať počas celého roka, bude to veľké lákadlo pre všetkých okoloidúcich bez ohľadu na počasie. 

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.