Ako chrániť auto a bicykle pred počasím?

0 577

Bývanie na dome má svoje neodškriepiteľné výhody a mnoho mladých rodín namiesto bývania v paneláku uprednostňuje bývanie v rodinnom dome s veľkou záhradou.

Ak máte auto a aj bicykle, určite veľmi dobre viete, aké náročné je chrániť ich pred počasím, pred nástrahami počasia. Ako ich teda chrániť? Pomôcť vám v tom môžu prístrešky na autá a úložné boxy pre bicykle.

Prístrešky na autá

Ak máte málo priestoru na záhrade, častokrát musíte nechávať auto nechránené, na otvorenom priestranstve. Ak vám ale murované uzatvorené garáže príliš nevyhovujú, uprednostňujte montované prístrešky na autá. Jedná sa o moderné montované prístrešky na kľúč, ktoré poskytnú efektívnu ochranu pred nástrahami počasia.

Napríklad prístrešky od Koverty, ktoré nájdete na koverta.sk, majú pultovú strechu zakrytou trapézovým profilom a majú osadené aj odkvapy. Tieto prístrešky sú praktické, moderné a ochránia auto nielen pred slnkom, ale aj pred dažďom, búrkami, snežením, či dokonca aj pred krúpami.

Čo sa týka veľkosti, v predajniach, ale aj na internete nájdete rôzne veľkosti. Ak vám ale nebude žiadna vyhovovať, vyberte si takú predajňu, ktorá vám umožní vybrať si veľkosť, ktorá vám vyhovuje. Dnes sa vyrábajú autá rôznej výšky, dĺžky, či šírky a práve preto je možnosť vybrať si veľkosť lepšia.

Uskladnenie bicyklov

Ak ste vášniví cyklisti, ale máte problém s uskladnením bicyklov, odporúčame vám kúpiť si úložné boxy pre bicykle. Praktické uskladnenie bicyklov práve takýmto spôsobom vám výrazne šetrí miesto a môžete do nich uskladňovať viac bicyklov. Bicykle bývajú v boxoch uložené vertikálne. Sú fixované hákmi o predné koleso, takže sa nemusíte báť, že by vám spadli. Tie je možné si prispôsobiť, nakoľko nie každý má rovnakú veľkosť bicykla.

Takéto boxy nezaberajú veľa miesta. Stačí kúsok miesta vedľa garáže, či plotu a vaše bicykle budú bezpečne uložené a chránené pred počasím.

Zdroj obrázka:

Autor: Palatinate Stock / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.