Žite a bývajte v Bratislave inak. Skúste novostavbu v Rači!

0 278

Bývanie v hlavnom meste ponúka toho oveľa viac, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Moderný život prináša moderné spôsoby, prvky a technológie čoraz viacej aj do bežného života. Stavebníctvo v tomto smere nie je žiadnou výnimkou, ale práve naopak. Dôkazom toho sú prvé moderné smart priestory a byty v Bratislave, ktoré možno nájsť v rámci bytového projektu „Zlaté Krídlo – Rača / Krasňany“. Čo za priestory a bývanie prináša táto moderná novostavba do nášho hlavného mesta? Aké výhody a plusy a pre koho je určená?

Hlavné plusy novostavby v Rači

Dôvodov prečo bývať alebo si prenajať byt či kanceláriu práve na okraji hlavného mesta, v takmer bezprostrednej blízkosti viníc a svahov Karpát, je hneď viacero. Začnime s najväčším problémom, ktorý trápi hlavné mesto Slovenska a rovnako aj ďalšie veľké mestá. Nedostatok parkovacích miest v mestských častiach pre obyvateľov. Aj preto v rámci novostavby v Rači sa ako prvé myslelo na tento súčasný problém aj hlavného mesta. Novostavba disponuje dostatkom parkovacích miest už od vzniku a preto nebude žiadny problém s parkovaním (ani pri väčšom počte vozidiel v tejto časti mesta). Ďalším pozitívom v novostavbe Rača je možnosť využívania priestorov s energetickou úsporou. V neposlednom rade treba spomenúť aj to, že sa jedná o veľmi dobrú lokalitu s dobrou infraštruktúrou. Priestory v tejto novostavbe sú postavené z kvalitných materiálov, čo umocňuje výhody investície práve do tohto typu nehnuteľnosti v tejto lokalite hlavného mesta.

Jedinečné „smart“ priestory a byty

V neposlednom rade výhodou novostavby v Rači je takzvané „smart bývanie“, čo pre samotných nájomcov či majiteľov daných nehnuteľností, predstavuje efektívnosť v oblasti prevádzky a z nej plynúca ekonomickosť alebo možnosť pokročilého riadenia bývania s množstvom automatizovaných prvkov. Všetky priestory respektíve byty v komplexe Zlaté Krídlo sú navrhnuté spôsobom, aby sa naplno využívali použité materiály a technológie pri výstavbe, s hlavným cieľom znižovať celkové prevádzkové náklady. Jedná sa predovšetkým o využitie jednotnej hybridnej kabeláže, ktorá s napojením moderných informačno-komunikačných zariadení dáva priestor riadiť všetky funkcie bývania z jedného miesta. Hovoríme pritom nie iba o klimatizácii, vykurovaní alebo ohreve teplej vody, ale tiež o takých  veciach, ako je bežné osvetlenie, tienenie, či bezpečnostné prvky.

Komu je táto novostavba určená?

Jednoducho povedané, komukoľvek. Či ste senior, mladý slobodný človek alebo mladá rodina, novostavbu v Rači a moderné „smart priestory“ si zamiluje skutočne každý, bez ohľadu na svoj vek.

Ako si dohodnúť obhliadku novostavby?

Dohodnúť si samotnú obhliadku tejto novostavby nebolo nikdy jednoduchšie! Stačí sa obrátiť na spoločnosť D O A S, a. s. a dostanete všetko, čo potrebujete vedieť aj o tejto stavbe. Najlepšie bude všetko vidieť už vopred, ako len o tom počuť. Ešte stále neviete, kde v hlavnom meste budete bývať alebo pracovať? Je možné, že dáte prednosť práve tomuto projektu, ktorý bude skolaudovaný už v druhej polovici tohto roku. Žite, bývajte alebo pracujte inak, ako doposiaľ.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.