Zbavte sa vypálených škvŕn na trávniku

0 245

Netreba veľa, aby ste si po prvom pohľade na váš udržiavaný trávnik mysleli, že vám tam pristálo UFO. Nie jedna, dve, či tri vypálené škvrny, ale desiatky, z ktorých vznikajú rôzne obrazce, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani abstraktný maliar. Nemusíte sa báť, že prileteli mimozemšťania, môžete byť spokojný, že váš psík pije vodu a ciká. Lenže trávnik z jeho cikania veľkú radosť nemá a kvôli vysokému obsahu cínu, amoniaku a dusičnanov v psom moči tráve odumierajú korienky, a preto vznikajú tieto vypálená miesta. Ak nechcete prísť o pekný trávnik a svojho psíka nijako obmedzovať, existuje riešenie ako sa týchto fľakov zbaviť. Aké?

Pomôžu vám kamene z Austrálie

Istotne si hovoríte, že čo to je za čarodejnícky rituál, keď vám majú pomáhať nejaké magické kamene z Austrálie, pritom ide o chémiu a jej „čarovné“ schopnosti. DogRocks, ako sa tieto vulkanické kamene volajú, pochádzajú zo Zeme protinožcov a vďaka svojmu sopečnému pôvodu dokážu z vody odfiltrovať spomínaný cín, dusičnany či amoniak. Na akom princípe fungujú? Pripravte sa na komplikované vysvetlenie: paramagnetizmus vyrobí magnetické pole, ktoré má na starosti zmeny vo výmene iónov. A čo to pre vás znamená? Žiadne vypálené škvrny na trávniku.

screen-petpark

Ako používať DogRocks

Tieto vulkanické kamene iba jednoducho ponoríte do misky, z ktorej pije váš škvrnovytvarajúci miláčik, a necháte ich pôsobiť. Ideálne je, aby v miske neboli viac ako 2 litre vody, nech chemický proces prebieha správne. A keď sa psík napije vody, v ktorej sú znížené hodnoty dusičnanov, aj keď sa vám vyciká na trávnik, žiadne vypálené miesto po ňom neostane. A ako dlho tieto kamene účinkujú? Jedno 200-gramové balenie vám vydrží dva mesiace. Istotne sa pýtate, či je to pre vášho miláčika bezpečné. Samozrejme, nehrozí mu žiadne nebezpečenstvo. Iba vám hrozí to, že budete mať opäť krásny trávnik.

Kde DogRocks objednáte

Navštívte internetový obchod Petpark.sk, ktorý prevádzkuje Blue Gray s.r.o. a zabite dokonca tri muchy jednou ranou – potešíte svojho psíka, trávnik a aj svoje oči vždy, keď sa na tú zelenú nádheru v záhrade pozriete.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.