Zariaďujeme izby

0 291

Pri zariaďovaní bytu musíme byť takmer vždy praktický a neraz sa musíme vzdať svojho sna čo by sme v ňom naozaj chceli mať. Ale prečo sa obmedzovať ak na rozpočet myslieť nemusíte? A ak aj áno pekný, kvalitný a dobrý nábytok sa dá kúpiť aj podstatne lacnejšie len treba vedieť ako an to. Pri zariaďovaní by sme sa hlavne mali zamerať na tieto tri izby a to predsieň, detskú izbu a spálňu. Ak už nemáte peňazí nazvyš tak aby ste si mohli zariadiť poriadne celý byt, tieto tri izby sú nevyhnutnosťou! Vstupná miestnosť, čiže predsieň je prvou miestnosťou bytu do ktorej vy alebo vaša návšteva vstúpite. Stačí jeden pohľad a ten napovie všetko čo môžete od bytu čakať a ako bude asi zvyšok zariadený. Tak prečo neurobiť dobrý dojem hneď od začiatku?

Táto izba býva často podceňovaná a chaoticky zariadená a pritom nepotrebuje veľa nábytku. Skôr jednoduché odkladacie plochy s prístupom, aby sa skutočne využívali. Táto miestnosť musí byť maximálne funkčná, bez iného nepotrebného nábytku. Počítajte s vešiakom alebo malými háčikmi na odkladanie búnd a kabátov a takisto priestor na odkladanie obuvi. Alebo stavte na peknú skriňu s veľkými zrkadlami namiesto dvierok.

Naši najmenší si vždy zaslúžia to najlepšie a aby ste sa nemuseli sťažovať a báť sa či zase niečo nevyvedú, zariaďte im krásnu detskú izbu. Každý potrebuje priestor pre seba, budú mať svoje útočisko a aj miesto na hranie. Detské očká nič nerozžiari krajšie ako krásna izba s veľkou kopou hračiek. A nakoniec sa dostávame ku spálni. Je to izba v ktorej budete oddychovať, spať a strávite tam polovicu svojho života. Tak preč neinvestovať do svojho zdravia a nekúpiť si kvalitné drevené postele do spálne ?

Foto by: Mr.TinDC

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.