Vlastné fotografie na obliečke a vankúši

0 185

Vytvorte si spálňu podľa vlastných predstáv a vyzdobte si obliečky a vankúše vlastnými fotografiami. 

Určite máte smartfón alebo počítač plný rôznych fotografií rôzneho druhu. Fotografie robíme na dovolenkách, výletoch, pri rôznych podujatiach alebo rodinných oslavách. Nájdu sa medzi nimi také, ktoré by sa oplatilo zvečniť na fotoplátne alebo vo fotoknihe. Ide o fotografie, ktoré sú príjemné na pohľad alebo nám pripomínajú pekné chvíle. Technológie idú ďalej a  tak sa dajú fotografie naniesť na stále väčší okruh rôznych predmetov. Spoločnosť Happy Foto prišla s novinkou nanášať obrázky na obliečky a vankúše. Skúste rozvinúť vašu fantáziu a popremýšľajte aké fotografie by ste tam vedeli umiestniť? Určite by boli iné pre vaše ratolesti a iné pre vás. Na obliečky môžte umiestniť aj rôzne dekoračné kreatívy. Ak viete pracovať s grafickými programami, môžu to byť rôzne farebné prelivy, abstraktné útvary a všetko čo len vaša fantázia dokáže vymyslieť. Deti by sa určite potešili rozprávkovým postavičkám, hračkám, autíčkam, bábikám alebo obľúbeným spevákom. Dospelým sa môže príjemne spať pod obrazom piesočnej pláže alebo panorámou veľkomesta odfotenou na poslednej dovolenke. 

Túto službu môžte využiť viacerými spôsobmi. Stačí navštíviť webovú stránku www.happyfoto.sk, vyhľadať si produkt a vstúpiť do online prostredia alebo si na výrobu nainštalovať aplikáciu Happy Foto a tam začať tvoriť. V oboch prípadoch sa vám zobrazí nákres obliečky alebo vankúša do ktorej vložíte fotografiu. Oživiť ju budete môcť nápismi, klip artami, zaujímavými efektami atď. Rozmer obliečky je 135 x 200 cm a vankúša 70×90 cm. Okrem programu môžte na tvorbu využiť novú mobilnú aplikáciu Happy Foto. Obliečky a vankúše sú vyrobené z mikrovlákna a vhodné aj pre deti do 3 rokov. Potlač je celopološná a obojstranná. www.happyfoto.sk 

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.