Vianočné dekorácie dnes majú nekonečno variácií

0 666

Obdobie sviatkov dokáže byť poriadne rušné. Od darčekov cez pečenie až po samotné zdobenie vášho domu či bytu. Práve samotná výzdoba vie občas zabrať najviac času, ale je to presne to, čo v domácnosti vytvára tu najlepšiu sviatočnú atmosféru. Spôsobov, ktorými môžete vyzdobiť váš domov, je dnes nespočetne veľa. Stačí si len vybrať.

Nebojte sa kombinovať

Áno, držať sa v jednej farebnej línii je rozhodne pohodlnejšie, pokiaľ nehodláte experimentovať. Môžete zvoliť osvedčenú červenú klasiku, ale čo tak modrá alebo dokonca fialová? Ak chcete tento rok vyskúšať niečo nové, rozhodne sa do toho vrhnite, pretože nikdy nie je neskoro na zmenu.

Vianočné ozdoby sa dnes dajú zohnať vo všetkých možných farbách, takže hravo skombinujete viacero kúskov naraz. Stromček môžete tento rok zladiť do fialovej a pridať drobné modré dekorácie v podobne vianočnej ruže, obrusu či adventného venca. Nebojte sa kreatívne vyhrať.

Zamerajte sa na všetky časti domu

Snažte sa túto vašu farebnú kombináciu držať v celom dome. V obývačke venujte pozornosť ozdobám na stromček, vyberte si vhodne sfarbené vianočné gule a do podobných tónov laďte napríklad drobné obrusy v predsieni alebo na chodbe. Taktiež môžete skúsiť pridať nástenné ozdoby, tie zapadnú skvelo kamkoľvek.

Je dôležité si ale predom stanoviť farebnú líniu, aby vám doma z toho nevznikol chaos. Nie je na škodu sa zamerať aj na vonkajšie vianočné doplnky. Klasické svetielka na garáži dodajú vášmu domu úplne novú atmosféru.

Začnite s predstihom

Vzácna rada nie je nikdy na škodu a v tomto prípade to je časový plán. Začnite s nákupom aspoň o mesiac skôr ako zvyšok populácie.

Aspoň vám zostane čas na nejakú poriadnu filmovú klasiku.

Zdroj obrázka:
Ekaterina Iatcenko / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.