V saune načerpáte silu

0 432

Niet nad domáci wellness! Zájdete si doň, kedykoľvek máte potrebu zregenerovať svoje telo a načerpať nové sily. Nemusíte sadať zakaždým do auta a stáť v rade na vstupné alebo sa pretŕčať pred ostatnými. Užite si wellness v súkromnej saune.

Sauna rozmazná vaše telo

Je hitom posledných rokov, že každý, kto pokladá za stratu peňazí chodiť každý rok niekam na dovolenku, si radšej našetrí na súkromný domáci wellness. A veru, niekedy je fajn sa radšej dva, tri roky uskromniť, nezájsť do kúpeľov či k moru a peniažky investovať do niečoho, čomu sa môžete tešiť celé roky. Ak už dlhšie zvažujete zadovážiť si vírivku alebo domácu saunu, máme pre vás tip na produkt, ktorý predstavuje ich spojenie. V saune sa totiž viete nielen saunovať, ale si aj užiť turecké kúpele či emočné sprchy. To je relax 3 v 1 pre každého, koho zaťažuje náročná fyzická práca, ale oceníte ho aj v prípade, ak sa potrebujete zregenerovať po veľkom psychickom zaťažení alebo dobre podanom športovom výkone. Na to, aby ste si saunu zaobstarali aj vy, ani nepotrebujete enormne veľký priestor, stačí menšia miestnosť, ktorá je dlhá a široká aspoň 3 metre. Nemusíte sa obávať, že sauna bude vo vašom modernom alebo klasickom interiéri pôsobiť ako päsť na oko. Je navrhnutá tak, aby okrem osvieženia tela potešila aj milovníkov štýlu. Kombinácia dreva, tvrdeného skla a ocele pôsobí veľmi moderne.

Domáci wellness
Zadovážte si domácu saunu

Telo v saune očistí para a teplo

Očistenie, ktorého sa v saune dočkáte, je hĺbkové, to znamená, že sa zbavíte aj prítomných toxínov a posilníte svoju imunitu. Takýto domáci wellness prinesie harmóniu telu i duši. Pozostáva z troch zón. Prvú predstavujú saunové programy. Môžete si zvoliť, či máte záujem o regeneráciu prostredníctvom biosauny, alebo skúsite rímsku či fínsku saunu. Tí, ktorí wellness milujú, zaiste vedia, že v rímskej saune je 100 % vlhkosť a jej liečivá sila najviac pomôže astmatikom a psychicky či fyzicky vyčerpaným ľuďom. Fínska sauna je menej vlhká, avšak výborne zvlhčí dýchacie cesty a uvoľní svalstvo. V biosaune teplota vzduchu neprekročí 60 °C a vlhkosť vzduchu je vyššia než v suchej fínskej saune. Často sú jej súčasťou vonné esencie, ktoré pobyt v saune ešte viac spríjemnia. Po saune je vhodné osprchovať sa. Tu máte možnosť zvoliť si klasickú studenú sprchu, tenký dážď či tropickú sprchu. V kúpeľnej časti sauny sa zas môžete potešiť procedúrami tepidária (vlažný kúpeľ), hammamu (ozdravujúci turecký kúpeľ) alebo caldaria (rímske inhalačné kúpele). Koho predstava domáceho wellnessu ani trochu nenadchla, zaiste ešte na vlastnej koži neokúsil liečivú silu pary.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.