Trápi vás satelit, domáce kino či internet?

0 249

Technika, ako internet, satelit, domáce kiná či počítače, začala byť v poslednej dobe neposlušnejšia ako obvykle. A keď nepatríte medzi tú zručnejšiu menšinu, ktorá ju vie dať do laty, pripravte sa na zopár nových šedivých vlasov. Vždy musíte zháňať niekoho, kto vám pomôže nastaviť router, pripojiť satelit alebo správne zapojiť domáce kino. No ešte ste nenašli človeka, ktorý sa dokáže o toto všetko postarať sám. Teraz však objavíte jedno miesto, kde máte všetky tieto služby pod jednou strechou.

Okamžitá pomoc

Nie je váš problém závažný, no sami si neporadíte? Navštívte stránku Pojdeto.sk a vyberte si, aký druh techniky vás teraz hnevá. Nemusíte ani čakať na technika, jednoducho spoločnými silami vyriešite problém prostredníctvom telefónu. Keď je však problém zložitejší, príde k vám na výjazd servisný pracovník, ktorý sa o to postará. Veľkou výhodou je, že či je to internet, počítač, domáce kino alebo satelit, máte všetko pod jednou strechou a nemusíte zakaždým, keď sa vám niečo pokazí, hľadať špecialistu.

Pri pokazenom smarftóne je dôležitá rýchlosť

V poslednej dobe sa smartfóny stali neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Ráno nám vďaka ním ujde čakanie na spoj oveľa rýchlejšie, počas jazdy MHD vyriešime niekoľko firemných mailov a potom večer pri telke, keď idú reklamy, si ním spríjemňujeme vynútenú prestávku. A preto, keď sa smartfón pokazí, ako keby ste dočasne prišli o svoju predĺženú ruku. A vtedy je najdôležitejší rýchly servis mobilov, kde vám telefón opravia ideálne na počkanie. Kde taký nájdete?

Skúste to v kiosku

Nie v tom, kde sa predávajú noviny a časopisy, ale v špecializovanom. V kiosku Pôjdeto, kde vám dokážu telefón opraviť na počkanie, pri vážnejších poruchách to síce trvá 3-4 dni, no stále to nie je 30 dní a čakanie na to, či obchodník dodrží záručnú lehotu. Kiosky nájdete v mestách Bratislava, Trnava, Nitra a Žilina. Nebývate v ani jednom z nich? Telefón môžete zaniesť do ktoréhokoľvek zo 114 Telekom centier na celom Slovenku. Lebo rýchlosť a dostupnosť je dôležitá.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.