STYLOVÉ Trendy Design Days 2017

0 399

V galérii bývania STYLA na Zlatých pieskoch sa 13. – 15. októbra 2017 prvýkrát uskutoční podujatie s názvom Trendy Design Days, ktoré ste doteraz mohli poznať z priestorov bratislavského Auparku.

Podujatie organizuje časopis Trendy bývanie, a to už tretíkrát po sebe. Tento rok sa však bude konať v priestoroch novovybudovaného centra STYLA. Ide o odborno-poradenskú akciu, ktorá zdarma ponúka tipy a rady v rôznych oblastiach dizajnu, bývania, architektúry a stavebníctva a celkového zodpovedného prístupu k výstavbe a zariaďovaniu.

Tohtoročné Trendy Design Days sa toiž budú niesť v znamení ekológie a zeleného bývania. Akcia je určená pre všetkých, ktorí túžia bývať štýlovo, zdravo a zároveň ekologicky. Čím ďalej, tým viac sa táto téma dostáva do povedomia verejnosti a práve Trendy Design Days ukáže návštevníkom, ako nato. Program bude skutočne bohatý a v porovnaní s predchádzajúcimi ročníkmi sľubuje zmenu. Akú, to sa čoskoro dozviete.

Súčasťou podujatia budú aj odborné prezentácie na rôzne témy s následnou diskusiou s návštevníkmi. V STYLE sa pri tejto príležitosti stretnú desiatky interiérových dizajnérov, ktorí ochotne poradia, ako si zariadiť nové bývanie alebo vylepšiť to staré. Zároveň návštevníkom ukážu ako správne pristupovať k zariaďovaniu domácnosti, a akým chybám by sa mali naopak vyhnúť. Odborníci z rôznych oblastí jednoducho pomôžu komplexne zodpovedať všetky otázky ohľadom bývania.  Koncept podujatia sa vďaka nim výrazne odlišuje od ostatných veľtrhov, ktoré poznáme a celá akcia dostáva nový rozmer.

Podrobný priebeh akcie zatiaľ zostáva tajomstvom organizátorov, prezradiť však môžeme, že okrem vynikajúceho kultúrneho programu sa návštevníci môžu tešiť aj na skvelé zľavy v podobe zľavových kupónov. Tie budú dostupné v magazíne Trendy bývanie a zľavu je možné uplatniť len s danými kupónmi.

„Prestížne značky nábytku a doplnkov na bývanie ponúknu pre zákazníkov počas troch dní, kedy budú prebiehať Trendy Design Days, výhodné zľavy na kvalitné kúsky do bytov a domov,“ hovorí Tomáš Šiffalovič, obchodný riaditeľ STYLA. Hodnotné rady od odborníkov tak budú môcť návštevníci okamžite aplikovať v praxi, a to za mimoriadne ponukové ceny.

Viac informácií na www.styla.sk

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.