Spoľahlivé meranie na kvalitných obchodných a počítacích váhách

0 328

Udávajú presné hodnoty váženého tovaru akéhokoľvek skupenstva a nezaobídu sa bez nich nielen ženy v domácnosti, ale ani obchody s tovarom. Kuchynské (obchodné) a počítacie váhy sú veľmi dôležité a ak práve hľadáte nové kvalitné váhy, odporúčame vám navštíviť slovenský eshop vahy-obchod.sk.

Kuchynské (obchodné váhy)

Ak vlastníte predajňu s potravinami alebo rada pečiete, tak v tom prípade by ste mali vlastniť minimálne jeden kus kvalitnej obchodnej váhy. Tieto váhy sú určené na váženie mäsa, zeleniny, ovocia a sú vhodné nielen do malých potravín, ale i do bufetov a hotelových reštaurácií. V predajni sa najviac využívajú obchodné váhy s troma displejmi, ktoré zobrazujú jednotkovú cenu, hmotnosť vážiaceho produktu a celkovú cenu. Medzi obchodnými váhami nájdete aj váhy, ktoré zobrazujú len hmotnosť vážiaceho výrobku. Práve tento typ váh nájdete v reštauračných zariadeniach.

Vyberajte si len metrologicky overené obchodné váhy po dobu dvoch rokov. Nezľaknite sa vyšších cien. V nich je zarátané aj metrologické overenie.

Počítacie váhy

Ak potrebujete rýchlo stanoviť počet výrobkov, odporúčame vám počítacie váhy s metrologickým overením. Sú spoľahlivé, nesklamú vás počas plnej prevádzky a sú cenovo prijateľné. Váhy na počítanie kusov si vyberajte práve vo vyššie spomínanom eshope. Predávajú tie najkvalitnejšie počítacie váhy, ktoré budú vhodné aj do vašej prevádzky obchodu.

Sú vhodné na inventúru, ale najmä do predajní, kde predávajú „miniatúrne“ výrobky – napríklad do železiarstiev.

Ak nechcete ohroziť váš biznis, investujte do kvalitnejších obchodných a počítacích váh od ALSKO. Vydržia vám niekoľko rokov a to bez toho, aby ste zaznamenali akúkoľvek poruchu. Na ich váženie sa môžete spoľahnúť. Merajte spoľahlivo a presne na obchodných/ kuchynských a počítacích váhách z eshopu vahy-obchod.sk.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.