Seďte aktívne a zdravšie

0 249

Sedavé zamestnanie prospieva možno našej peňaženke a finančne situácii, určite však nie nášmu pohybovému aparátu. Pri niekoľkohodinovom sedení trpí najmä chrbát a chrbtové svalstvo, zvlášť, ak sedíme bez prestávky a v nesprávnej polohe.

Ľudské telo je stavané na pohyb. To však moderná doba a kancelárske povolania príliš nezohľadňujú. Ak aj vy trávite svoj pracovný čas sedením, zbystrite pozornosť skôr, ako začnete mať problémy s chrbtom, nadváhou alebo kŕčovými žilami a zlepšite si pracovné podmienky pomocou  účinných dynamických podložiek.

Aktívne sedenie

Pokiaľ sa niekoľkohodinovému sedeniu denne jednoducho nevyhnete, zaujímajte sa o to, ako ho stráviť čo najpohodlnejšie a najzdravšie. Účinnou variantou zdravého sedenia sú dynamické podložky Dynasit, s ktorými aj pri sedení aktivujete príslušné svalové skupiny a zabránite ich ochabovaniu. Odpoveďou na stereotyp a pasivitu je aktivita, aktívne sedenie je preto tou správnou činnosťou, ktorú by ste si mali zvoliť.

Čo je to Dynasit?

Dynasit je známa značka podložiek na stoličku, vďaka ktorým uľavíte svojmu boľavému chrbtu a krížom. Jedná sa v podstate o špeciálne tvarovanú zdravotnú pomôcku, ktorá bráni statickému preťažovaniu, zabezpečuje vzpriamené držanie tela pri sedení, aktivuje činnosť svalstva, krvného obehu a zlepšuje koncentráciu. Produkty Dynasit sú vhodné pre deti aj dospelých, rovnako tak pre tehotné ženy a ľudí po úrazoch či operáciách. Kliknite na Dynasit.sk a vyberte si podložku, ktoré sadne práve vám.

Ktorú si vybrať?

Základným produktovým modelom je podložka Dynasit LIFE, na ktorú nadväzuje verzia Dynasit LIFE+ s dvojkomorovým systémom nafukovania, zabezpečujúcim vysoký komfort pri zachovaní všetkých zdraviu prospešných vlastností podložky. Pre pacientov po úrazoch a so žilovými ochoreniami je primárne určený výrobok Dynasit COMFORT a pre ženy tehotné, tesne po pôrode alebo ľudí bezprostredne po operáciách je vďaka svojmu tvaru ako stvorený DYNASIT U. Zabezpečte si lepší život na Dynasit.sk.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.