Prečo je nutné, aby mali zamestnanci pracovné odevy?

0 746

Pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné nohavice ale aj pracovné rukavice – je to nutnosť alebo len ďalšia zbytočnosť do prevádzky vašej firmy, s ktorou sú len starosti?

Nutnosť pre bezpečnosť ale aj hygienu

Vyvedieme vás z omylu. Pracovné odevy sú v mnohých odboroch podnikania naprostou nutnosťou, ktorá zabezpečuje bezpečnosť zamestnancov či hygienické normy pre styk s potravinami.

Pracovné odevy na mieru

Firma Lindström poskytuje svojim klientom odevy šité na mieru rôznym typom podnikania ale aj samotným zamestnancom. Je možné si vybrať nielen farbu a strih, ale aj materiály a uspôsobenie danej práci tak, aby bolo zamestnancom pri práci pohodlne. Jedine tak sú schopný efektívne pracovať celú smenu, pretože nepríjemné, lacné a nepadnúce oblečenie prácu znepríjemňuje a niekedy dokonca aj úplne znemožňuje.

Riešenie pre obchod s potravinami ale aj pre automobilku

Spoločnosť Lindström má mnoho spokojných klientov po celom svete. Jedným z nich je aj firma Stockmann, ktorá využíva pracovné odevy od Lindström vo svojich obchodoch s potravinami Herkku, kde toto oblečenie vyhovuje prísnym hygienickým zásadám a prevádzkovým metódam. Pri práci s jedlom je hygiena nutnosťou, a tak sa všetky pracovné odevy Herkku perú v Lidströme, pretože hygienu sa nedá zaručiť domácim praním tak ako v profesionálnej práčovni. Pracovné odevy Herkku boli navrhnuté podla prianí a potrieb spoločnosti Stockmann, a sú prenajímaným majetkom Lindströmu, ktorý sa oň stará.

Ďalším klientom je spoločnosť Veho, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle. Veho Group Oy Ab a Lindström spolu spolupracujú po celé desaťročia. Ich partnerstvo pokrýva skoro všetky prevádzkové skupiny vo Fínsku, a takmer všetky služby Lindströmu sú zahrnuté do celkového riešenia pre túto značku. Pracovné odevy pre Veho tak musia reagovať na radu zvláštnych nárokov automobilového priemyslu. Napríklady cvoky a gombíky na oblečení nesmú byť vidieť z dôvodu možného rizika poškrabania laku vozidla. Na druhej strane musia byť pracovné odevy pružné, pretože sú zamestnanci pri práci v rôznych polohách a taktiež sa dostávajú do rady neštandardných situácií, kde sa musí zaistiť ochrana pracovníkov pred prachom a chemikáliami. Včasné dodávky čistých pracovných odevov od Lindström sú tak samozrejme nesmierne dôležité pre hladkú prevádzku firmy.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.