Párty stan – neodmysliteľná súčasť záhradnej oslavy

0 483

Plánujete v letných mesiacoch záhradnú rodinnú oslavu, grilovačku s priateľmi, alebo dokonca svadbu? Často sa však stáva, že počasie nie je zďaleka ideálne, a oslavu pre veľký počet hostí nemôžete presunúť do vnútra. V takomto prípade musíte byť vybavený, a zaobstarať si párty stan.

Nepredvídateľné počasie vyriešia záhradné párty stany

Záhradné párty stany musia zvládať rôzne nástrahy počasia. Vašich hostí ochránia pred dažďom, ale taktiež aj pred silným slnkom. Aby ste zabránili pokazeniu vašej dlho očakávanej oslavy zlým počasím, odporúčame mať pripravené bočné steny, ktoré môžete ľahko pripojiť bez akéhokoľvek náradia. Hostia tak budú ochránení pred dažďom a vetrom.  Okrem toho odporúčame použiť LED osvetlenie, aby ste vytvorili príjemnú atmosféru aj vo večerných hodinách.

Záhradný párty stan - biely
Záhradný párty stan – biely

Zvoľte vhodnú veľkosť

V závislosti na veľkosti priestoru kam chcete stan umiestniť, a počtu hostí, máte na výber z rôznych veľkostí a prevedení. Taktiež môžete niekoľko párty stanov jednoducho dať k sebe, a vytvoriť tak väčší priestor pre vašich priateľov. Bežné rozmery pre záhradné party stany sú:

  • 3 x 3 m,
  • 3 x 6 m,
  • 4 x 6 m,
  • 4 x 8 m.

Z hľadiska konštrukčného prevedenia si môžeme vybrať medzi klasickými alebo nožnicovými stanmi. Na našom trhu je taktiež množstvo farebných prevedení a kombinácií, stačí si len vybrať tu správnu. Výhodou je tiež to, že po skončení oslavy môžete jednoducho skladacie záhradné altánky zložiť, a v prípade potreby opätovne postaviť.

Vybavte si svoj záhradný party stan štýlovo

Keď príde otázka na to, ako by mal byť párty stan vybavený a zariadený, nepoznáme  jednoznačnú odpoveď. Zariadenie a dekorácie sa budú líšiť v závislosti od príležitosti. Pri grilovačke s vašimi priateľmi sa neočakáva nejaká honosná výzdoba, takže môžete v tomto prípade ušetriť. Napriek tomu  pri svadbe musí všetko k sebe pasovať, počnúc farbou párty stanov, až cez správny výber stoličiek, obrusov a ďalších dekorácií.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.