Návod: Sukulenty v rámoch na obrazy

0 712

Sukulenty nemusia byť iba v črepníku, pokojne môžete vymyslieť niečo originálnejšie. V súčasnosti je veľkým hitom betónový kvetináč v tvare ihlanu, osemstenu či diamantu. Na Sashe.sk ich nájdete v ponuke predajcu Luloface a jeden betónový kvetináč si môžete kúpiť už od 10 €. Prípadne si môžete skúsiť vyrobiť vlastný. Ale ak chcete posunúť úroveň pestovania vašich kaktusov a iných sukulentov na ešte vyššiu úroveň, skúste ich zarámovať do obrazu a povesiť na stenu.

Vyrobte si kvetináč ako rám na obraz

Sukulenty pestované v rámoch na obrazy zavesené na stene prinášajú skutočne niečo netradičné. Pokojne si ho budete môcť vyrobiť sami za jedno víkendové popoludnie. Okrem dreva, skrutiek a drôtenej sieťky budete potrebovať aj zeminu. Ideálne je, keď dva diely zeminy zmiešate s jedným dielom perlitu a jedným dielom piesku. Takto vytvoríte ideálnu pôdu pre sukulenty. A ako postupovať pri výrobe rámu na rastliny a ich sadení? Na to sa pozrite v tomto videu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.