Kompletný sprievodca čistením pozemkov

0 404

Zaujíma vás, ako si vyčistiť váš pozemok? Proces je individuálny a závisí od charakteru vášho pozemku, jeho súčasného stavu a vašich plánov s ním. Či už potrebujete odstrániť náletové dreviny alebo pripraviť pôdu na nový trávnik, naše služby sú prispôsobené vašim potrebám.

Príprava na výrub podľa legislatívy

Bohužiaľ, čaká vás byrokracia. Ak je potrebný súhlas príslušných orgánov na výrub drevín, musíte si vypracovať žiadosť..

Čistenie pozemkov

Často sú na pozemku náletové dreviny a celkovo neporiadok. Je nutné kompletné vyčistenie od nežiaducich rastlín a odpadu, aby ste mali čistú pôdu.

Odstránenie náletových drevín

Ak máte pozemok zarastený náletovými drevinami, je nutné ich odstrániť, čo nie je jednoduché. Zaberie to veľa času a námahy, jednoduchšie je si objednať na to špecialistov.

Spracovanie odstránených drevín

Po odstránení náletových drevín je nutné sa o nich postarať. Ideálne je mať frézu na pne, zafrézovať ich, aby nevystupovali nad povrch. Odstránený biologický odpad môžeme ponechať ako prirodzené hnojivo a zdroj vlhkosti pre pôdu.

Kosenie a mulčovanie pozemkov

Nasleduje kosenie a mulčovanie veľkých plôch ako lúky, pastviny alebo priestory pri cestách. Opäť je lepšie mať na to špeciálne stroje.

So všetkými krokmi vám pomôžeme firma GreenClimber so svojím multifunkčným strojom. Stačí nás kontaktovať a my sa postaráme o zvyšok!

 

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.