Moderné klimatizácie a ich vychytávky

0 430

Príliš suchý vzduch v domácnosti dokáže narobiť peknú neplechu. To ale platí aj o privysokej vlhkosti, ktorá spôsobuje vznik plesní, spór a neskôr aj zdravotných problémov. Ideálnu vlhkosť vzduchu u vás doma udržíte vďaka moderným klimatizáciám ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Ovládanie cez Wi-Fi

Vývoj informačných technológií napreduje raketovým tempom a technika sa pomaly ale isto stáva neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Napríklad klíma do bytu a Wi-Fi. Toto na prvý pohľad prapodivné spojenie má v skutočnosti mnoho výhod. Vďaka Wi-Fi aplikácii, ktorú majú klimatizácie Samsung, môžete klimatizáciu radiť odkiaľkoľvek. Ovládať teplotu, meniť nastavenia, prosto mať dokonalý prehľad o situácii.

Easy Filter

V uzavretých priestoroch strávime zhruba polovicu, niektorí však aj tri štvrtiny svojho života. Aj preto je žiadané, aby bol priestor, v ktorom sa dlhšie počas dňa zdržiavate, čo najvhodnejší pre vás. To okrem iného znamená kvalitný vzduch bez veľkého množstva nebezpečných látok a alergénov. Klimatizácie Samsung toto riešia vďaka pokročilému systému Easy Filter s vysokou hustotou, ktorý spolupracuje s…

Virus Doctor

Ďalšia z nadštandardných funkcionalít. Vďaka tomuto systému dokáže klimatizácia neutralizovať škodlivé prvky zo vzduchu a zničiť baktérie, ktoré nezachytí filter, pričom ich premení na neškodnú vodnú paru. Ako? Pomocou naviazania kyslíkových a vodíkových iónov na OH radikál a baktérie. To je ten zázračný spôsob, vďaka ktorému sa zbavíte alergénov vo vzduchu.

Ako si vybrať klimatizáciu

Pri výbere klimatizácie by ste sa okrem ceny, referencií či značky mali orientovať aj podľa jej výkonu. Potrebný výkon klímy pre váš interiér vypočítate na základe vzorca pre objem kvádra (šírka x výška x dĺžka). Platí, že na m3 by malo pripadať asi 50 W výkonu zariadenia.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.