Kúpeľňový nábytok dodá kúpeľni špecifickú atmosféru

0 301

Súčasný kúpeľňový nábytok, jeho pestrá ponuka a možnosť výberu rôznych prvkov, poskytuje voľnú ruku pri budovaní vzhľadu a celkovej atmosféry kúpeľne. Výhodou dnešnej doby je fakt, že jeho estetické vlastnosti idú ruka v ruke so skutočnou funkčnosťou. Trh ponúka nielen dizajnovo spracované kúpeľňové skrinky, vane či rôzne doplnky do kúpeľne v klasickom alebo modernom štýle domova, ale aj záruku vysokej kvality, ktorá splní očakávania aj najnáročnejších zákazníkov.

Kúpeľňový nábytok má v súčasnosti nevyhnutnú vlastnosť a tou je vysoká odolnosť voči vlhkosti. V prostredí kúpeľne je úplnou samozrejmosťou a preto ani  najväčšia vlhkosť neuberie nábytku na jeho kráse, kvalite, funkčnosti a vlastnostiam.

Aké sú najnovšie trendy do kúpeľne?

Aktuálne trendy spracovania nábytku robia z každej všednej návštevy kúpeľne hotový zážitok. Dôkazom toho sú zhotovenia skriniek a políc zo štrukturovaných kovov a čoraz viac populárnych exotických drevín najrôznejších tvarov. Neodmysliteľnou súčasťou sú tiež vzdušné priestory kúpeľní, ako následok čoraz viac sa rozširujúceho minimalizmu. Ten má svoje čestné zastúpenie v oblasti interiérového dizajnu už niekoľko rokov. Doposiaľ prevládajúce hranaté tvary, ktoré síce dodávajú nábytku nádych luxusu, postupne nahrádzajú krivky so zaoblenými líniami, ktoré okrem elegancie pôsobia upokojujúco. Práve pocit pokoja hrá v priestore prežívania najväčšej intimity človeka podstatnú úlohu.

Do popredia sa dostávajú sprchovacie kúty

Do kúpeľne s nedostatkom miesta pre využitie vane sú určené sprchovacie kúty, ktoré okrem toho, že šetria priestor, šetria aj vodu. Svojej obľube sa podľa najnovších trendov tešia vstavané sprchové komplexy bez použitia vaničky, ktoré sa vyznačujú bezbariérovým prístupom, a navyše si nevyžadujú takmer žiadnu údržbu.

Kúpeľňový nábytok a jeho súčasné trendy predstavujú presnú podobu potrieb životného štýlu dnešných moderných ľudí – poskytujú im komfort, relax a maximálny pocit pohodlia.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.