Festivaly a pivné sety

0 427

Čo Vás ako prvé napadne pri slove „festival“ ? Bude to hudba, zábava alebo stánky s občerstvením ? Áno, toto sú kľúčové slova takmer každého festivalu. Užijete si tam veľa zábavy, vypočujete si príjemnú muziku a pochutnáte si na rôznych jedlách a pitiach pri stánkoch. Povedali by ste si, že pivné sety vo festivaloch nehrajú príliš veľkú úlohu – omyl. Predstavte si festival bez pivnej súpravy.

Idete sa počas prestávky najesť alebo napiť a nemáte si kde sadnúť, pretože organizátor festivalu nezabezpečil pivné sety. Tak predsa bez pivných súprav by to nebolo ono. Takto si môžete pohodlne sadnúť a vychutnávať vychladené pivo so svojimi známymi. Samozrejme, nemusia byť tieto pivné sety použité len pri stránkoch.

Môžete si zaobstarať aj pivnú lavicus operadlom, a počas vystúpenia pohodlne sedieť, opierať sa a počúvať príjemnú hudbu. Taktiež existujú okrúhle pivné sety, pri ktorom si môžete napríklad zahrať poker či karty, alebo len tak debatovať. Možností je veľa. Je to len na Vás. A keď festival skončí ? S pivnými súpravami nie je veľa roboty. Stačí pomocou uzáveru sklopiť obe nohy na lavici a na stole a je to ! Pivný set zložený. Navyše je po zložení súprava úzka a tak ju po skončení festivalovej sezóny odložíte hoci aj do garáže, alebo do pivnice. Treba však myslieť na to, že pivný set sa skladá z dreva a železa, takže na vlhkých miestach by ste ho nechávať nemali.

Takže ak ste organizátor festivalu a chcete sa postarať o čo najväčšie pohodlie pre návštevníkov, určite zabezpečte pivné sety rôznych druhov od okrúhlych až po pivné lavice s opierkami.A keď príde zima – jednoducho ich zložte a odložte niekam kde je sucho, a o rok ich môžete znova využiť. Avšak nemusíte byť organizátor festivalu, aby ste si takýto pivný set zaobstarali. Je to len na Vás, kde a ako pivnú súpravu využijete. Či už ako sedenie na terase, alebo ako sedenie pri Vašom pivovari.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.