Drevo v našich interiéroch

0 357

Nové trendy v zariaďovaní a vybavení našich domácností sa objavujú s každou sezónou. Novinky tak objavíte aj v našich obchodoch, no ak sa chystáte zariaďovať svoj dom, alebo byt, zvažujte, či sa Vám vami vybraný nábytok, bude páčiť aj o 5 rokov. Nebudete ho predsa meniť s každým príchodom nového.

Nech sa Vám páči moderný alebo rustikálny nábytok, vždy máte z čoho vyberať. Nájdete aj zaujímavý kompromis, ktorý splní požiadavky všetkých členov domácnosti. Nábytok predsa nekupujete pravidelne a chcete, aby Vám vydržal roky, preto by sme mali pozerať najmä na vzhľad a kvalitu. Práve tá je pri kúpe najdôležitejšia. Ak máte malé deti, iste dobre viete, akú záťaž to pre nábytok predstavuje. Hry, ale aj nálepky, či pastelky zanechajú svoje stopy a nie vždy môžeme byť nablízku, aby sme náš nábytok ochránili od dlhodobých následkov.

Moderné sú v interiérovom dizajne, samozrejme, rôzne plasty, no u nábytku sa najviac osvedčilo drevo. Takýto vzhľad je predsa len pre naše oko krajší, ako studený kov, plast, či prehnane veľa skla. Ak však preferujete niektorý z týchto materiálov, taktiež nájdete kompromis, no bez dreva to zrejme nepôjde. Ľahko sa udržiava, je príjemné na dotyk a domácnosti dodá skutočný vzhľad domova.

Osobitým nárokom podlieha aj kuchyňa. Využívame ju veľmi často a mastnota a teplota neprospievajú každému materiálu, preto dobre zvážte kúpu kvalitnej kuchynskej linky. Do Vášho domu však patria aj interiérové dvere, tie chránia súkromie, aj pokojný spánok Vašich detí.

Foto by: Ramza Saruna

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.