Čerstvé šťavnaté rastlinky si budete môcť vypestovať aj vo vašej modernej kuchyni

0 244

Nedávno ste sa rozhodovali privoňať ku škandinávskemu štýlu. Vidiecky škandinávsky štýl ste vždy obdivovali, práve preto ste sa rozhodli otvoriť mu dvere a privítať ho aj u vás doma. Mali by sme pre vás jeden návrh. Čo keby ste si do svojej novej kuchyne ladenej do škandinávskeho štýlu rozhodli priniesť aj niečo typické pre vidiek? Čo keby ste otvorili dverám aj Kuchynskej záhradke Plantui?

Nie každá domácnosť má k dispozícii priestory, na ktorých si bude môcť vypestovať svoje obľúbené rastlinky. Vy k ním tiež patríte. Čo keby ste navštívili stránku smartherbs.cz? Uvidíte, že by vás určite privábila kuchynská záhradka, ktorá sa nazýva Plantui.

Vyberte si Plantui6

Tohto držiteľa prestížnej ceny RED DOT 2015 by ste mali mať aj vy vo svojej zmodernizovanej kuchyni. Máte chuť na čerstvý šalátik k dobre pripravenej rybe? Máte chuť si dopriať aj na Vianoce čerstvé bylinky, ktoré by ste použili do chutného šalátu? Máte to mať! Vyberajte si spomedzi Kuchynských záhradiek Plantui. Kúpte si Plantui6 hneď teraz.

screen-smartherbs-plantui6

Rýchlo vypestované rastlinky

Plantui systém má rôzne fázy – fáza klíčenia, fáza rastu a fáza oberania. Počas týchto období dodáva Plantui dostatočné množstvo vlahy konkrétnemu druhu rastliniek. Chcete si aj vy vypestovať v pomerne krátkom čase ( 15 až 30 dní ) rastlinky, ktoré budete môcť použiť do rôznych pokrmov? Chcete si osviežiť svoj pokrm niečím nezvyčajným? Máte jedinečnú možnosť. Vycestujte na stránku smartherbs.cz a zistite si ďalšie informácie o Plantui.

Hydroponické pestovanie rastlín získava čoraz väčšiu popularitu

Mnohí pestovatelia sú už unavení z neustáleho hnojenia. Opatrnosti nikdy nie je dosť – hlavne pri pestovaní rastliniek. Niekedy máte obavy, že dáte rastlinkám málo vody. Inokedy máte pocit, že ich zbytočne veľa prelievate. A tá hlina! Tí, čo nemajú k dispozícii záhradku, ocenia pestovanie hydroponických rastlín. Hydroponické pestovanie rastlín nepotrebuje prítomnosť hliny. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že si zamažete celú kuchyňu len tým, že sa rozhodnete presádzať rastlinky z menšieho kvetináča do väčšieho.

Priveďte si do svojej novej kuchyne v škandinávskom štýle aj Plantui. Čerstvé rastlinky budete mať k dispozícii hocikedy si na ne spomeniete. Doprajte si rastlinky, ktoré rastú závratnou rýchlosťou.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.