Koľko stojí oplotenie domu či pozemku?

0 481

Výber oplotenia domu je komplexná záležitosť a finančná stránka hrá v tomto rozhodovaní zaručene dôležitú úlohu. Zorientovať sa v ponúkaných cenách a zohľadniť cenu vzhľadom na potrebnú kvalitu nie je úplne najjednoduchšie, zaručene sa to však oplatí.

Čaká aj na vás oplotenie domu a chceli by ste sa vyznať v dostupných možnostiach a ich cenových reláciách? Na začiatok je dôležité pripomenúť, že pletivo, ktoré si vyberiete bude vstupnou bránou do vášho súkromného kráľovstva, preto je dobré jeho výber nepodceniť. Každé oplotenie má určité dané vlastnosti a vždy pomôže dopredu dôkladne zanalyzovať, ktoré vlastnosti sú potrebné a žiadúce práve pre váš prípad. Preto, či už hľadáte oplotenie pozemku vašej záhradnej chatky alebo rodinného domu neoľutujete, ak sa o detailoch poradíte s odborníkmi.

Orientačný náhľad cenových ponúk

V nasledujúcich riadkoch sme pre vás pripravili orientačný náhľad cenových ponúk rôzneho typu oplotenia pri rôznych veľkostiach pozemku. V cene je započítané všetko, čo k danému typu oplotenia budete potrebovať. Zahŕňa to teda cenu bránky, stĺpikov, napínákov, príchytiek a podobne. Ako sami uvidíte, ceny sa výrazne líšia a má to svoje dôvody. Poraďte sa s odborníkom a budete si istí, že ste pre svoje potreby, vybrali to najlepšie.

●    4-hranné pletivo značky KLASIK ZN:

Oplotenie na menší pozemok s veľkosťou 250 m² by vás s týmto typom pletiva orientačne vyšlo na 1 180 €. So stredným pozemkom s veľkosťou 500 m² by ste za plot zaplatili približne 1 390 €. A za pletivo so všetkým potrebným príslušenstvom na väčší, približne 1500 m² veľký pozemok by ste teoreticky zaplatili okolo 1 950 €.

●    Zvárané pletivá v rolkách FORTE MEDIUM:

Na pletivo potrebné na pozemok s veľkosťou 250 m² by ste potrebovali zaplatiť približne 1 700€. Pri pozemku s 500 m² by sa cena zvýšila na viac ako 2 000 €. A ak zháňate pletivo na veľký pozemok s rozlohou približne 1 500 m² pletivo v rolkách FORTE MEDIUM vás so všetkým potrebným príslušenstvom vyjde skoro na 3 000 €.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.