Buďte trendy a gaučujte v pohodlí domova

0 247

Prísť domov z práce a jednoducho sa dobre natiahnuť. Sedačka je na to priam stvorená, keď potrebujete nabrať nové sily a zotaviť sa po celodennom zhone. Tento kus nábytku zvyčajne býva stredobodom obývačky a denne ho možno využívať na relax a chvíle strávené s blízkymi. Aj preto by ste výberu vašej sedacej súpravy mali venovať určitú pozornosť. „V dnešnej dobe sú na sedačky kladené tie najvyššie nároky na kvalitu, dizajn a pohodlie. Mnoho výrobcov pri naplnení týchto očakávaní končí, no pre nás predstavujú bod, kde sme sa rozhodli len začať,“ objasňuje Michal Kolcún z obchodno-marketingového oddelenia spoločnosti Beta Trenčín, prevádzkujúcej portál sedackybeta.sk. Ich kamenné obchody nájdete v desiatich najväčších mestách na Slovensku, čo svedčí o ich dobrej dostupnosti, aby vám boli vždy po ruke a mohli ste nakupovať podľa svojho gusta.

Vyberajte s rozumom a podľa vlastného vkusu

Za málo peňazí však veľa muziky, ani pohodlia, nečakajte. Pri kúpe sa podľa odporúčaní Michala Kolcúna zamerajte nielen na vzhľad sedačky, ale hlavne na kvalitu, stabilitu, funkčnosť a pohodlie. „Je lepšie raz investovať do kvalitného produktu, ktorý vám bude plnohodnotne slúžiť často aj viac než desiatku rokov, ako neustále meniť cenovo dostupnejší výrobok. Vynaložené financie sa v priebehu času vyrovnajú a navyše, pri uprednostnení kvality sedačiek sa ušetríte od starostí spojených s opakovanou kúpou. Ideálne je, ak sa vám podarí nájsť rozumný kompromis, a to vysokú kvalitu za priaznivú cenu.“

Vyvarujte sa lacných materiálov od neznámych výrobcov. Stavte na kvalitné sedacie súpravy vyrobené na mieru, s komfortným výplňovým materiálom, príjemnou povrchovou úpravou a vysokou životnosťou. V kurze sú stále rohové sedacie súpravy, určené prevažne do rozmerovo menších priestorov, ale aj účkové sedačky s dostatočným úložným priestorom. Ak vás často navštevujú príbuzní či známi, dobre im padne poriadne sa vyspať na pohodlnej rozkladacej pohovke. Pokiaľ však dávate prednosť elegancii, zvoľte si koženú sedaciu súpravu, ktorá nikdy nevyjde z módy. Máte z čoho vyberať, množstvo variantov a farieb je vám k dispozícii nespočetne.

Je potrebné aj nové kreslo? Žiadny problém

Túžite popri novej sedačke vo vašej obývačke aj po niečom osobitom? Kreslá najrôznejšieho druhu sú pre mnohých priam srdcovou záležitosťou. Ak sú kvalitné, dizajnovo atraktívne a komfortné, už po pár minútach sa do nich v pohodlí domova doslova zamilujete. Základné pravidlo pri výbere kresla znie: sadnite si do neho a poriadne ho vyskúšajte. Musí vám jednoducho „sadnúť.“

Na rozdiel od sedacích súprav najrozmanitejších typov alebo pohoviek, kreslo je na výsosť individuálna záležitosť. Má vždy svojho jedinečného majiteľa v každej domácnosti, ako šálka na kávu. Jeho najväčšou výhodou je, že vďaka jeho konštrukcii a mobilite ho môžete umiestniť, kde sa vám len zachce,“ prezrádza Michal Kolcún. Na záver sa riaďte dobrým pravidlom: pri výbere akejkoľvek sedacej súpravy či kresla, buďte jednoducho sebec! Najlepšia sedačka pre vás má byť pohodlná, multifunkčné a umožniť vám krásne sa na nej váľať. A to predsa stojí za to!

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.