Bambusové rohože, zásteny v roliach a paneloch vám vytvoria súkromie všade vonku

0 1 244

Blíži sa zase čas, kedy budeme tráviť celé dni vonku či už s rodinou alebo priateľmi. Niekto rád pobehuje po záhrade, niekto zasadne na terasu, pod pergolu alebo na balkón. Avšak pokiaľ viete, že vás môže stále niekto sledovať, či už okoloidúci z ulice alebo susedia, nemusíte sa cítiť vôbec dobre. Zaistiť súkromie vám pritom môže počas jedného dňa či popoludní vybavenie zo zavedeného obchodu florum-shop.sk. Čo treba kúpiť si vzhľadovo pekné a svoj účel dokonale plniace bambusové rohože?

Cenovo dostupné riešenie v podobe bambusových rohoží

Pokiaľ si prepočítate, koľko vás bude stáť obstaranie bambusovej rohože na vami požadované zatienenie terasy alebo napríklad balkóna, budete milo prekvapení, že ide o prijateľnú investíciu. Navyše bambusové rohože sú úplne bezúdržbové, majú vysokú životnosť, sú umývateľné, odolávajú voči plesniam, vode aj vetru. Neslúžia ale ako veterná clona.

Voliť môžete z mnohých prevedení a rôznych rozmerov do dĺžky aj výšky. Nielenže na vás nebude vidieť, ale rohože vytvoria aj príjemné zatienenie, ktoré v sparných dňoch uvítate.

Šikovné umelé „živé“ ploty

Pokiaľ si prajete zatieniť plot tak, aby k vám nebolo vidieť, ale pôsobil, akoby bol živý, výborným riešením sú zásteny v roliach. Kúpiť sa dajú aj v podobe panelov. Ďalším variantom sú potom dekoratívne dosky.

Čo sa týka zásten v roliach, voliť môžete podľa optickej nepriepustnosti aj vzhľadu ako takého. Vyberať môžete modely, ktoré sú redšie aj skutočne husté. Optická nepriepustnosť potom môže byť v rozpätí od 80 až do 99 %.

Ak by sa vám páčili dekoratívne dosky, tu, rovnako ako pri vyššie uvedených modeloch, môžete využiť ich funkciu ako v exteriéri, tak v interiéri. Sú veľmi pekné na pohľad, spoľahlivé a odolné. Tlač na nich je vysoko kvalitná, a tak sú dosky veľmi dlho pekné a reprezentatívne.

Viac informácií nájdete na florum-shop.sk.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.