Tieto tepelné čerpadlá sú najpredávanejšie

0 803

Uvažujete nad kúpou kvalitného, spoľahlivého a dostatočne výkonného tepelného čerpadla pre vašu domácnosť? Potom určite chcete model, ktorý bude fungovať mnoho rokov, a investované peniaze sa vám rýchlo vrátia. Nechajte sa inšpirovať a pozrite sa, ktoré modely sa radia medzi najpredávanejšie tepelné čerpadlá.

Široká ponuka tepelných čerpadiel

Na slovenskom trhu nájdeme mnoho kvalitných výrobcov tepelných čerpadiel. K tým hlavným patria Mitsubishi, Daikin, Viessmann, Nibe, Panasonic, Stiebel Eltron… Oficiálny rebríček v predajnosti zatiaľ nemáme, ale prieskum si urobil Energie-portal.sk a zistil zaujímavé údaje.

Takmer tretina osôb si na Slovensku kúpila tepelné čerpadlo od spoločnosti Mitsubishi. Hneď 31 osôb uviedlo túto značku. Ďalšou značkou so silným zastúpením, bola Viessmann, ktorú zvolilo 13 zo 100 analyzovaných zmlúv. O tretie miesto sa delia tepelné čerpadlá Daikin Europe a Panasonic, obe značky zvolilo po 11 osobách.

Tepelné čerpadlo vzduch – voda

Tepelných čerpadiel máme viac typov. Najčastejšie volené je tepelné čerpadlo vzduch – voda, ktoré je veľmi praktické a dokáže vám ušetriť mnoho EUR ročne.

Bohatú ponuku nájdete na webových stránkach Eco3energy.sk. Tepelné čerpadlá vzduch – voda sú vhodné do bytov, rodinných domov, do reštaurácií i kancelárií. Vďaka kvalitným modelom budete mať príjemnejší život, ušetríte investičné a prevádzkové náklady, ale taktiež budete chrániť životné prostredie.

Tepelné čerpadlo je ideálnym riešením na vykurovanie aj výrobu teplej úžitkovej vody pomocou modelu fungujúceho na princípe vzduch – voda. Budete nezávislí na tuhých palivách, oleji alebo plyne a využijete bezplatný potenciál tepla z prírody zo svojho najbližšieho okolia. Tento typ tepelného čerpadla vám ušetrí až 80% nákladov na vykurovanie a výrobu teplej úžitkovej vody.

Eco3energy.sk vám ponúka aj profesionálnu montáž, pravidelnú údržbu, záručný a pozáručný servis na všetky tepelné čerpadlá, ktoré tu zaobstaráte. Pozrite sa na bohatú a výhodnú ponuku, určite si vyberiete.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.