Ako si zariadiť váš novovzniknutý sklad?

0 408

Pri zariaďovaní skladu je to určite inakšie ako pri zariaďovaní bytu. Žiadny gauč, žiadny jedálenský kútik. V sklade je potrebné zriadiť si systém, v ktorom budete skladovať rôzne komponenty, výrobky a produkty.

So zriadením systému ste mali doteraz problém. Nestretli ste sa s nikým, kto by vám vedel poradiť aký správny skladový systém si zriadiť práve vo vašom sklade. Teraz vám ukážeme spoločnosť, ktorá vám hravo dokáže vyriešiť problém so zariadením. Je to firmy Jungheinrich.

Žeby ste si nechali do skladu namontovať obyčajné regále?

Ste nezabehnutí. Nikdy ste nemali sklad a jediné čo vás napadlo je dať tam skladové regále, ktoré udržia nápor ťažkého materiálu. Určite je pre vás výhodné dať si namontovať pevné regále do skladu. Predsa len materiál alebo výrobky nemôžete mať pohodené len tak kdesi na sklade bez toho, aby ste ich mali nejako usporiadané. Čo ak budete potrebovať narýchlo nájsť nejakú súčiastku alebo nejaký výrobok a vy nebudete vedieť kde ho máte? Na toto sú regále najlepšie. Máte prehľad kde čo máte.

Pohyblivý regálový systém

Chcete mať pohyblivý regálový systém od firmy Jungheinrich? Nie je problém. Jungheinrich vám dáva možnosť vybrať si spomedzi rôznych regálových systémov aj pohyblivý regálový systém. Vďaka pohyblivému regálovému systému efektívne využijete priestor a taktiež si ušetríte čas na hľadanie konkrétneho produktu. A viete čo? Vďaka tomuto systému ušetríte až 90% regálových uličiek. Regály sa dajú pohybovať motormi. Vďaka tomu sa otvorí požadovaná ulička pre paletový vozík. Čo poviete na tento systém? Nie je fantastický?

Pozrieť by sme sa mohli ešte na paletový sklad od spoločnosti Jungheinrich.

Kedy si vybrať paletový sklad?

Tento automatický paletový sklad siaha až do neuveriteľnej výšky, a to do výšky až 45 m. Chcete vedieť, ktorí majitelia skladu sa rozhodnú práve pre tento sklad? Do skladu ho dávajú majitelia, ktorí ho chcú využiť na skladovanie velikánskeho množstva jediného výrobku, ktorý vyžaduje vysoký výkon pri prekladaní. Ak máte aj vy veľké množstvo jedného výrobku, neváhajte sa rozhodnúť pre možnosť paletového skladu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.