Aké využitie prinášajú moderné záhradné stany?

0 1 502

Záhrada a na nej priestranný stan, tak to sme doposiaľ poznali len z amerických filmov. Dnes je tomu úplne inak vďaka širokej ponuke dostupných záhradných stanov. Ich zábavné, resp. relaxačné využitie je len jedným z mnohých. Záhradné stany nám skvalitňujú život natoľko, že na dostatočne rozľahlom pozemku nahrádzajú prístrešky aj väčšie prístavby. Svoj účel nachádzajú taktiež v mnohých obchodných plánoch, a preto sa oplatí investovať!

Čo všetko dokážu záhradné stany?

Zjednodušene povedané, záhradné stany majú o odolné krycie konštrukcie na sezónne až celoročné využitie pre menšie rodinné alebo výnimočné spoločenské akcie. Očakáva sa teda, že umožnia prístup väčšiemu počtu ľudí pri stále bezpečnom využití. Preto záhradné stany podliehajú prísnym konštrukčným a materiálovým normám.

Z dlhodobého hľadiska odporúčame modely stanov na oceľových rúrkach a spojkách. Dôležité je, aby jednotlivé súčasti vytvárali spoľahlivé spojenie, výsledkom čoho je nosná a tuhá konštrukcia. Tá sa týka ako strešných, tak aj podlahových rámov. Inak ťažko zabezpečiť trvácnosť stanu v premenlivom prechodnom období.

Pri spoločenských akciách predpokladáme zvýšený pohyb, čo môže ohroziť naše bezpečie. Moderné záhradné stany tomu predchádzajú pevnou konštrukciou oceľového vedenia pri vchode. Okrem lepšej stability očakávame flexibilnejšiu manipuláciu so vstupmi.

Aké plány nám pomôžu splniť skladové stany?

Využitie skladových stanov zväčša súvisí s obchodnými servisnými alebo poľnohospodárskymi účelmi. V podstate umožňujú bezpečné krytie ako veľkým mechanizmom, tak aj pre skladovanie tovaru. Taktiež čoraz častejšie spĺňajú účely pre zastrešenie vozidiel či bazénov alebo pre dočasne rozostavané plochy.

Pozor! Pre zvýšenú bezpečnosť prihliadame na stany s odolnosťou voči ohňu, na odvádzanie vody a na pravidelnú cirkuláciu vzduchu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.