Plastový komínový systém? Cenovo dostupný a odolný!

0 3 065

Spoľahlivý komínový systém z plastu? Efektívne riešenie, čo nezaťaží vašu peňaženku

Vybrať komín je veda. Na trhu je viacero materiálov, druhov, konštrukcií s rôznymi parametrami aj designom. Komín musí spĺňať záväzné normy. Český špecializovaný predajca s 30 ročnými skúsenosťami Almeva ponúka kvalitné plastové systémy odkurovania. Práve komínové systémy Almeva z PPH materiálu sa vyznačujú spoľahlivosťou, sú nielen odolné proti agresívnym kondenzátom spalín, ale taktiež sú bezpečné a majú dlhú životnosť, keďže nepodliehajú korózii. Výhodou je aj ich nízka cena a hmotnosť oproti iným materiálom, ktoré nezaťažujú statiku stavby, ani vašu peňaženku. V ponuke sa nachádza viacero typov, ktoré sa hodia jak do novostavieb, tak pri sanácii stávajúcich murovaných komínov. Vybrať si je možné z vnútorných aj vonkajších systémov, ktoré sa hodia hlavne pre spalinové cesty od spotrebičov na plynové ale aj tekuté palivá. Využitie nájdu aj pri komínoch s prirodzeným ťahom. Najširšiu ponuku aj cenník nájdete na webe almeva.sk.

Nesprávne vybratý a nainštalovaný komínový systém môže priniesť plno starostí, napríklad v podobe zlého ťahu, poškodenia spotrebičov aj domu, hromadenia oxidu uhoľnatého a v najhoršom prípade aj vzniku požiaru. Preto je dôležitá prvotriedna kvalita ale aj odborná inštalácia. Práve to ponúka certifikovaná spoločnosť Almeva, ktorá záujemcom poskytuje kompletné služby vrátane technickej podpory.

Plastové systémy odkurovania Almeva, okrem už zmienených vlastností, odvádzajú spaliny od kondenzačných a nízkoteplotných kotlov. Spĺňajú všetky podmienky pre komíny v mokrom prevádzkovom režime a tiež pre komíny s prirodzeným ťahom. Samozrejmosťou je spoľahlivé tesnenie pevné a flexibilné trubky, ktoré vydržia pretlakovú a vysokopretlakovú prevádzku. Systémy odťahu spalín ocenia aj vlastníci spotrebičov nezávislých na spaľovaní vzduchu z miestnosti. Nájdete ich až v troch variantoch – ako jednoduché v priemere od 60 mm do 315 mm a ako koncentrické v priemere od 60/100 mm do 200/300 mm. Plastový systém odkurovania CAS využijú tí, ktorí majú spotrebiče zapojené v kaskáde. Dve varianty systému s priemerom od 60 mm do 315 mm sú určené výhradne pre vnútorné prostredie.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.