Zachovajte si svoje spomienky – nechajte si vytlačiť svoje fotografie

0 1 416

Kto by nemal rád spomienky? Hrabanie sa v starých albumoch, ktoré urobila vaša mama alebo babička, má určité nezameniteľné čaro. Tlačené fotky nachádzame asi už len v týchto starých albumoch.  Tieto fotky sú prirodzené a odrážajú čas, kedy ešte každý obrázok nebol plne retušovaný. 

Mnohí ľudia sa obávajú tejto generácie. Aj keď ľudia robia viac fotiek ako robili naši predkovia, nikde neostanú žiadne hmatateľné dôkazy o našich krásnych zážitkov. Iste, sú na našich telefónoch, ale môžu byť v okamihu preč, a ktovie, aké retušovanie bolo vykonané na každej fotografii. Na tlač fotografii sa však zabúda.

V tomto svete zdieľania toho, čo robíte, keď to robíte, je ľahké stratiť priľnavosť k realite. Každý deň sa na Instagrame zverejní 95 miliónov obrázkov. Teraz si premyslite, či ste naposledy vytlačili ktorúkoľvek z týchto fotografií, či ste ich vytlačili doma alebo ich poslali na tlač.

Telefóny, fotky a pamäť

Naše telefóny slúžia ako časopis, ktorý sme nikdy neuchovávali, zápisník, ktorý sme nikdy nedokončili a pamäť, o ktorej dúfame, že nikdy nebude vymazaná. Aj keď sa spoliehame tak silno na naše telefóny, ukladať na ne tieto cenné momenty, nie je  dobrý nápad. Štúdia totiž zistila, že jedna pätina ľudí nikdy nezálohuje  svoje zariadenia. Teraz sa nebojte. Máme pre vás riešenie.

Tlač fotografii

Tlač fotografii vám pomôže, aby ste nestratili svoje spomienky. Pomocou tlače si môžete vážiť aj zdanlivo všedné chvíle vášho dňa. Pretože v skutočnosti naše životy pozostávajú z bežných každodenných chvíľ.

Zoberte teda fotoaparát a dokumentujte momenty vášho života, na ktoré nikdy nezabudnete vďaka tomu, že si ich vytlačíte. Každá chvíľa si zaslúži, aby bolo na ňu spomenuté. Obľúbené je aj tlačenie na textil. Či už ide o vankúš s vlastnou fotkou, potlačený hrnček alebo tričko.

Výtlačky na stenu prichádzajú v rôznych veľkostiach, povrchových úpravách a rámoch a pridávajú do každej miestnosti osobitné čaro.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.