Už máte doma umelé kvety alebo rastliny, ktoré nerozoznáte od živých?

0 894

Ak sa tu a tam dostanete do väčšieho kvetinárstva alebo mesta, kde okolo výkladu kvetinárstva chodíte, možno ste si všimli krásne umelé kvety, ktoré si tu môžete kúpiť. Stretnúť sa s nimi môžete aj v predajniach s dekoráciami, pretože kvety aj rastliny k nádherným dekoráciám interiéru určite patria.

Nakupovať môžete aj z pohodlia domova, navyše si môžete vyberať z obrovskej ponuky. Stačí navštíviť florum-shop.sk, kde nájdete umelé izbové rastliny veľké, malé, visiace a girlandy, trávy, kaktusy, dokonca aj kvety truhlíkové, exteriérové…

Truhlíky vydržia kvitnúce aj počas vašej dovolenky

Presne tak! Už nebudete musieť riešiť, kto vám poleje vaše milované muškáty, begónie alebo napríklad chryzantémy, o ktoré sa s láskou staráte, venujete sa im, preto sú také úchvatné. Kvety do kvetináčov sú pre ostatných na pohľad na nerozoznanie od živých rastlín. Vy si pritom ušetríte prácu aj čas s polievaním, hnojením, aj starosti s prípadnými škodcami, chorobami a podobne. Budete si len vychutnávať krásne vyzerajúce a stále nazdobené okná alebo terasu či akékoľvek iné priestranstvo.

Najvyhľadávanejšie umelé rastliny do kvetináčov

K tým najviac nakupovaným patrí umelá rastlina muškát ružový (70 cm) previs. Ak máte radi kvitnúce rastliny, možno bude aj pre vás najmilším. Navyše teraz ho môžete kúpiť na florum-shop.sk za akciovú cenu, rovnako ako umelú rastlinu Pelargóniu (35 cm).

Ak máte radi zelené rastliny bez kvetov, možno sa vám zapáči umelá rastlina PILEA (25 cm), ktorú ľudia tiež hojne vyhľadávajú.

Ozdobiť stôl, múrik alebo napríklad kút terasy vám vo väčšom kvetináči môže umelá rastlina Azalka (40 cm). Vybrať si môžete červenú, bielu alebo ružovú variantu.

Pozrite sa na kompletnú ponuku umelých kvetov do kvetináča a ozdobte váš interiér aj exteriér. Budete určite spokojní.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.