Doprajte si oddych po náročnom dni v pohodlí domova. Moderná veľká výsuvná sauna sa zmestí do každej domácnosti.

0 1 011

Sauna do bytu už nie je ničím výnimočným, moderná výsuvná sauna sa zmestí do každej domácnosti. Nikdy nebolo jednoduchšie si dopriať poriadnu dávku oddychu a relaxu.

Čo je lepšie, ako si dopriať skutočný relax po naozaj náročnom dni v pohodlí domova? Jednou z najlepším foriem relaxu a odpočinku je sauna. V prípade, že si poviete, že sa vám po náročnom dni nechce cestovať po celom meste, aby ste si dopriali oddych v saune, máme pre vás skvelé riešenie. Sauna do bytu je dnes dostupná naozaj pre každého.

Saunovanie má dobrý vplyv na zdravie aj psychiku

Je všeobecne známe, že sauny sú dokonalou formou oddychu. Okrem toho, že sa vaše telo dokonale zregeneruje, sauny sú pre vaše telo a zdravie naozaj prospešné.

Vplyv sauny na zdravie

Zvýšenie telesnej teploty nad bežnú teplotu tela kladne ovplyvňuje funkciu organizmu. Celkovo posilňuje imunitu a odolnosť tela, spomaľuje starnutie a dokonca ešte chráni organizmus pred rôznymi infekčnými a civilizačnými chorobami. Taktiež sa zistilo, že saunovanie je prospešné pre cukrovkárov, pretože znižuje hladinu cukru v krvi. A tí, ktorí majú problém so srdcovými chorobami, by tiež nemali pravidelnú návštevu sauny zanedbávať. Okrem spomínaných chorôb a problémov má saunovanie dobrý vplyv aj na iné záležitosti ako je napríklad hojenie rán či psychika človeka.

Vplyv sauny na psychiku

Sauny sú dokonalým odpočinkom najmä preto, že kvalitne vplývajú na psychiku človeka. Uvoľňujú napätie, zmierňujú pocit úzkosti a vyplavujú veľkú dávnu endorfínov, čo pomáha k lepšej nálade. Vďaka tomu, že sauny pozitívne vplývajú na nervovú sústavu, odbúravajú tak aj migrénové stavy, nervozitu či nechuť k jedlu.

Sauna do malého priestoru? Ani to nie je problém

Pokiaľ ste si doteraz mysleli, že menšia rozloha bytu vám nedovoľuje si zaobstarať do vašeho príbytku saunu, tak ste na omyle. Luxusné sauny v mini verzii dnes môžete mať naozaj všade, ani menší byt nie je problémom.

Aká sauna je vhodná aj do bytu?

Vôbec sa nemusíte báť, že vám to priestor nedovoľuje. Stačí len malý kúsok miesta napríklad vo veľkosti skrine a sauna do bytu sa zo sna môže stať realitou. Najvhodnejšou saunou, ktorá je určená do panelákových priestorov je fínska alebo infrasauna S1, ktorá sa vysúva.

Fínska sauna funguje na spôsobe suchej sauny a zase infrasauna zase funguje na báze infračervených lúčov. Okrem toho, že tieto sauny fungujú na suchej báze, vyrábajú sa aj v malých rozmeroch, ktoré ľahko zmestíte aj do menšieho bytu. Najmenšie sauny majú len jeden meter štvorcový.

Nemusíte sa báť ani dizajnového prevedenia. Moderné a luxusné sauny si viete prispôsobiť vášmu interiéru, pretože obklady, ktoré viete použiť sú naozaj variabilné. Môžete si vybrať farbu i dizajn. Pokiaľ máte problém s priestorom na trhu je jedinečná výsuvná sauna S1, ktorú keď zasuniete má len 60 centimetrov a naozaj ju zmestíte aj do šatníka či skrine.

Túžbu po vlastnej saune nebolo nikdy jednoduchšie si naplniť ako teraz. Kvalitné sauny do bytu či menších priestorov dnes už nie sú žiadnym problémom.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.