Super nápady, ako fádne steny premeniť na pekné, zaujímavé

0 720

Hľadáte skvelé inšpirácie ako si steny v obývačke, v spálni alebo v kuchyni skrášliť a zmodernizovať? My vám ponúkame zopár celkom zaujímavých inšpirácií. Je len na vás, či sa inšpirujete, alebo nie.

Zaujímavý a originálny tatranský profil

Kvalitný slovenský tatranský profil začína vyhľadávať čoraz viac slovenských domácností. Tento drevený obklad je vyrobený z poctivého kvalitného dreva zo slovenských hôr. Dokáže oživiť aj ten najfádnejší priestor aj bez minutia veľkého množstva peňazí. Tatranský profil nevynikne len na stenách napríklad v obývačke, ale aj na stropoch v kuchyniach, resp. jedálniach. Má vynikajúce termoizolačné vlastnosti. Hodí sa nielen do interiéru, ale i do exteriéru. Ak chcete steny v obývacej izbe skrášliť, odporúčame vám tatranský profil.

Viacfarebné steny s geometrickými tvarmi

Ak vás už jednofarebné steny nudia, vytvorte si na stenách viacfarebné geometrické tvary. Pomôžte si lepiacou páskou, kúpte si farby a tvorte podľa vlastnej fantázie. Geometria na stenách oživí aj ten najfádnejší priestor a to bez toho, aby ste na steny museli dávať tapety. Vyberte si ale farby, v ktorých máte aj dekorácie v miestnosti. V spálni odporúčame horčicovú, mätovú a slabohnedú. V obývačke skôr kaki zelenú, sivú a hnedú.

Tapety s prírodnými motívmi

V obývacích priestoroch krásne vyniknú tapety s prírodnými motívmi. Hlboký les a presvitajúce slnko spomedzi konárov vám odporúčame nakupovať do menších obývacích izieb. Miestnosť krásne predĺžia.

Tapety na celú stenu môžu oživiť aj vaše fádne steny. Čo tak sa opäť vrátiť k starej dobrej klasike? Výber vzoru však neunáhlite a všetko si vopred premyslite. Medzi tapetami sú obľúbené aj tapety v designe kamenného a dreveného obkladu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.