Partnerstvo vo dvojici s výhodami

0 58

- Advertisement -

Aby ste mohli rozbehnúť svoje podnikanie v službách či priemysle, potrebujete okrem iného priestor, kde budete môcť svoje plány realizovať. Vždy je pritom výhodou, ak pri sebe máte partnera, ktorý vašu činnosť zastreší – finančne alebo zastreší doslova. Ako Frisomat.

Spoločnosť Frisomat, s.r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a montážou oceľových konštrukcií, hál, hangárov či športových a administratívnych priestorov. Stavby sú však výborne využiteľné aj ako priestranné dielne a sklady. Svoje projekty a know-how realizovala nie len po celej Európe, ale aj v Austrálii, Ázii, Afrike a Amerike – všetko s ohľadom na miestne stavebné požiadavky a predpisy.

V čom je ten fígeľ?

Stavby Frisomat pozostávajú z oceľového materiálu valcovaného za studena. Použitie ľahkých galvanizovaných plechov oproti ťažkým, za tepla valcovaným plechom má viacero výhod. V prvom rade to je vysoká odolnosť a ľahkosť týchto materiálov. Okrem perforácie a profilovania si za studena lisovaná galvanizovaná oceľ nevyžaduje ďalšie spracovanie pílením, vŕtaním alebo pieskovaním, jej výroba ako aj preprava je tak rýchla, úsporná a šetrná k životnému prostrediu. Stavby sú totiž 100% recyklovateľné.

S rozumom to ide ľahšie

Viete, koľko ľudí je potrebných na zostavenie haly Frisomat? Dvaja a nie je to žiadny vtip. Dvojica špeciálne vyškolených a skúsených technikov dokáže s pomocou odborných znalostí a svojho náradia zostaviť oceľovú konštrukciu v priebehu dvoch až ôsmich týždňov. Ručne, bez žeriavov, každý kus konštrukcie sa totiž dá premiestňovať manuálne. Oceľové haly majú dlhú životnosť, sú pevné, stabilné, ľahko sa udržiavajú a na ich zostavenie nepotrebujete nekonečne veľa času ani drahé stroje.

Celý proces riadi Frisomat

V spoločnosti Frisomat získate skvelého partnera pri realizácii svojich snov. Cena za montované haly zahŕňa kompletné služby od konzultácií a návrhov cez vývoj, prepravu až po samotnú realizáciu a dokončenie stavby. Takéto riešenie celého procesu bez subdodávateľov nemá u medzinárodných firiem v tomto segmente konkurenciu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.