MORA vstupuje do segmentu voľne stojacich chladničiek a mrazničiek

0 3 605

MORA rozširuje svoj sortiment spotrebičov v kategórii chladiacich zariadení o voľne stojace kombinované chladničky a mrazničky v niekoľkých výškach a s rôznym vybavením. Najvyššie modely sú vybavené úspornou technológiou NoFrost Plus s automatickým odmrazovaním, ako aj technológiou MultiFlow 360° pre rovnomernú cirkuláciu chladného vzduchu, elektronickým ovládaním a LED displejom. Dopĺňajú ich veľmi žiadané nižšie chladničky, ktoré sú k dispozícii aj s dolnou alebo hornou mrazničkou či mraziacim boxom. A tiež voľne stojaca nižšia skriňová mraznička a truhlicová mraznička.

MORA doteraz ponúkala vstavané kombinované chladničky. Teraz výrazne rozširuje svoj sortiment chladiacich spotrebičov o voľne stojace novinky, ktoré pokryjú prakticky celú kategóriu úsporných, spoľahlivých a cenovo dostupných spotrebičov pre viacčlenné aj malé domácnosti. Sú určené do menších priestorov – so šírkou do 55 cm. Medzi novinkami je aj úzka a nízka chladnička s mraziacim boxom, ktorú možno doplniť párovou skriňovou mrazničkou – každý spotrebič má šírku len 47,5 cm a výšku 842 cm, takže ich možno umiestniť na úroveň pracovnej dosky alebo pod ňu.

Najvybavenejšia voľne stojaca chladnička MORA CMDN 3054 S so šírkou 55 cm a výškou 180 cm má využiteľný vnútorný objem 255 l. Využíva pokročilý beznámrazový systém NoFrost Plus v mraziacom priestore, vďaka ktorému už navždy odpadá nepopulárne odmrazovanie, ako aj znížená účinnosť chladenia v dôsledku vrstiev námrazy alebo ľadu.

Technológia MultiFlow 360° zabezpečuje rovnomerné prúdenie chladného vzduchu v celom interiéri spotrebiča. Vaše potraviny tak budú mať ideálne podmienky bez ohľadu na to, na ktorú policu ich umiestnite.

K dispozícii je aj režim Super Freeze na rýchle zmrazenie vložených potravín, ktorý pomáha udržať potraviny v skvelej kondícii a plné cenných živín a vitamínov. Obľúbený režim Dovolenka vám zase pomôže ušetriť energiu, keď nie ste doma a nebudete spotrebič otvárať.

Chladnička s kapacitou 188 l poteší  do detailu premysleným vnútorným usporiadaním. Multi-variabilné sklenené police s nosnosťou až 20 kg sa dajú ľahko výškovo nastaviť alebo vybrať, podľa toho, čo potrebujete v chladničke uskladniť. Na zeleninu a ovocie je tu priestranná zásuvka, v špeciálnych držiakoch vo dverách majú svoje miesto aj fľaše či vajíčka.

V spodnej časti spotrebiča sa nachádza mraznička s objemom 67 l s tromi zásuvkami: horná zásuvka je určená na rýchle zmrazenie, stredná zásuvka na bežné potraviny a do veľkej spodnej zásuvky s objemom 38 l možno vložiť veľké potraviny – napríklad hus.

V prípade náhleho výpadku prúdu dokáže mraznička udržiavať nastavenú teplotu až 10 hodín a uchovávať potraviny v perfektnom stave. Praktická je aj možnosť jednoduchej výmeny závesov dverí, aby sa otváranie flexibilne prispôsobilo priestoru a umiestneniu chladničky v kuchyni. Novinka stojí 359 EUR.

V malých domácnostiach si svoje miesto určite nájde aj tradičná nižšia kombinovaná chladnička s mrazničkou hore MORA CMH 2474 W s výškou 143,3 cm a celkovým objemom 206 l. Disponuje automatickým odmrazovaním chladiacej časti a vo vnútri nájdete tri multi-variabilné sklenené police s nosnosťou až 20 kg, priehradku na ovocie a zeleninu a tri praktické priehradky vo dverách. V mrazničke sa nachádza sklenená polica, ktorú možno vybrať, keď potrebujete vytvoriť jeden priestor pre objemné potraviny. V prípade výpadku prúdu udrží nastavenú teplotu až 12 hodín. Spotrebič umožňuje podľa potreby zmeniť smer otvárania dverí. Jeho cena je 259 EUR.

 

www.mora.sk

 

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.